Skocz do zawartości

Failsafe AMP 2.6 Flysky FS-TH9X


suchar222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 
Sprzęt : 
Aparatura: Flysky FS-TH9X 
Odbiornik : FSiA10B
AutoPilot : AMP 2.6
Wiem że był bardzo podobny temat ale z aparaturą Flysky 6.
U mnie problem jest taki: 
Odbiornik ch3->ch3 input AMP.

Wydaje mi się że robię coś nie tak....?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka sztuk tych aparatur z systemem AFHDS 2A i o ile mnie pamięć nie myli to ta funkcja jest w oprogramowaniu nadajnika ale nie działa.

W radiach  FS i6, i8 czy i10 działa ale tam jest moduł 2,4GHz wewnętrzny ( transmisja dwukierunkowa, przesyłanie danych FailSafe) a w tym nadajniku moduł zewnętrzny do którego dochodzi tylko sygnał PPM i nie wiem czy jest możliwe przesłanie innych danych do odbiornika.

Może ktoś ma takie radyjko i sprawdzi czy ta funkcja działa. Może coś też zależeć od wersji oprogramowania chociaż nie wydaje mi się ale kto wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w moim rozumowaniu ,radio za ktore zapłaciłem nie małe pieniądze, jest gorsze od popularnego flysky 6? Ktore jest 2x Tańsze? 

Mam taki sensor.

Nie mogę ustawić żeby wyświetlał mi na Aparaturze volty. 

I nie ustawię ?  Bo moduł 2.4Ghz jest zewnętrzny i nie ma przesyłu dwu-kierunkowego?

 

Screenshot_20200330-222855_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz mieć radio z telemetrią bez przeróbek to zwykła FS-i6 w wersji 10 kanałów zapewne spełni twoje oczekiwania.

Bez problemu podpinasz moduł pomiaru napięcia. 

Zawsze przed zakupem warto popytać czy radio które masz zamiar kupić ma te funkcje które cię interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.