Skocz do zawartości

Drugi model samolotu


janekP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

FunCub lub Solius. Mam Soliusa i moją opinię znasz. Nad FunCubem się mocno zastanawiałem. Możliwość lądowania i startowania z podwozia a nie wyrzutu bardzo mnie pociąga. FunCubem można pociągnąć szybowiec.

Wiem, ze to twoja lista, ale rozważ jeszcze model Vento.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie...

Jeszcze mam do oblatania A200 tylko muszę kupić dodatkowy odbiornik bo nie mam

@kuzynek dzięki za radę chociaż nie wiem czy wezmę soliusa bo nie za bardzo chcę iść w szybowce, myślę że albo fun cub (NG) albo beaver (jest mega ładny, no w sumie to pół-makieta)

Czy ktoś z forum ma wogóle tego nowego fun cuba?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanowiłem się i odstawiam na razie zakup soliusa, bo będę niedługo latać A200 a po nim chcę pójść w coś co lata spokojnie ale też wyczynowa czyli albo funcub albo Beaver\

1.https://riku.pl/towar/p/id/97844/kontekst/3826/#

2.http://www.nastik.pl/turbo-beaver-152m-napedem-serwami-p-7614.html

 

PS. chodzi mi też o naukę lądowania na kołach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zobacz na dualsky Eco. Mam drugi silnik tej serii i jestem bardzo zadowolony. Lżejszy od emaxa o zbliżonych parametrach ( moc, obroty ), jak dla mnie rewelacyjny stosunek jakosc/cena.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2020 o 10:19, robertus napisał:

Ja mam emax 2812. Wersja lekka z pakietem 1300mah.

Latasz ze śmigłem 7x4 ? Też mam 1300, ale musiałem dodać 40 g na przód i jest trochę pancerny bo waży ponad 700 g ( dlatego zrobię sobie drugiego super lekkiego ). Silnik zestawowy, duży regulator, dodatkowe wzmocnienia i tyle wyszło. Ile potrzebuje Twój żeby przejść na wznoszenie z tym silnikiem i śmigłem, pół mocy, mniej? U mnie wystarcza 0,4 przepustnicy ze śmigłem 6x4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, grzegor napisał:
Latasz ze śmigłem 7x4 ? Też mam 1300, ale musiałem dodać 40 g na przód i jest trochę pancerny bo waży ponad 700 g ( dlatego zrobię sobie drugiego super lekkiego ). Silnik zestawowy, duży regulator, dodatkowe wzmocnienia i tyle wyszło. Ile potrzebuje Twój żeby przejść na wznoszenie z tym silnikiem i śmigłem, pół mocy, mniej? U mnie wystarcza 0,4 przepustnicy ze śmigłem 6x4.

Tak. Latam na 7x4 apc. pasuje na styk

Miałem dwie wersje Skysurfera. Pierwszy wyważał się elegancko pakietem 1300mAh.

 34e076afbe44ff0898eea6106623e35f.jpg

 

 

W drugim przedłużyłem dziób żeby osiągnąć to samo. To były zupełnie inne konstrukcje i producent.

bf17bcadf5d1b79a786d1a17adf4a8f4.jpg

 

Waga do lotu tego na zdjęciu 720g.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.