Skocz do zawartości

X-100 Infinity Wing 3D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ   ( i tu fragment pewnego wierszyka): ...pogoda paskudna... ciągle deszcz i mżawka.... a w kiosku na rogu tylko Przemysławka...

... da sie pic ...pod warunkiem... że się soku doda..... żeby tak gdzieś Yardleya..... szkoda marzyć ... środa....

 

No, więc środa. Leje, wieje albo h......a wie co i nic się Panie nie dzieje. Za to drukarstwo działa i wk...wia co chwila, i żeby im nie było za lużno zmusił ja te drukarstwo do pracy wew trybie ciagłym . Przez dup parę. Dub. 

 

I po buntach i fochach wypluły mi cudo takie o:

 

20200622_224552.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
1 minutę temu, Shock napisał:

A cóż to za dziwactwo Panie wyszło

Jak się nie umi wyregulować drukarki coby prosto drukowała to takie efekty wychodzą :D i skrzydło zamiast proste to takie jajowate wychodzi..

 

PS

Strasznie intrygujący no i świetnie wygląda. Strasznie jestem ciekaw jak toto będzie latać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historyja latania owego jajkolota oraz zmagań okrutnie okrutnych z niepojętem zjawiskiem CEGIE zwanem  na owem to fotoplastikonie ujżyć  poniżej barchana  zaprawdę możecie ? od ok 6:40. Któren to sklejacz i rzucacz błąd okrutny był popełnił, Metaxy uwdzież nie zażywając ku ducha i ciała pokrzepieniu, a zawżdy po spotkaniu z Rodakiem naszem a okowity spod Kraśnika spróbowawszy odwagi nabrał i lota uskutecznił, co ciągłem upojeniem oleum ankohlowem skutkuje do dziś.

 

 

2 godziny temu, Shock napisał:

A cóż to za dziwactwo Panie wyszło ;) chyba ta Metaxa miała w tym mocny udział :D.

Koniecznie kręć film z pierwszego lotu lub próby wzbicia się w przestworza :)

W tle wyrób o nazwie Wokulski bimber zacny, za mocą owego napitku oleum jako lżejsze do łba mi się uniosło i sprytu a   rozumu nabrawszy  decyzje o popełnieniu owego jajkolota powziął żem. .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest Polska wersja ukladu skrzydel polaczonych.

 

https://ilot.lukasiewicz.gov.pl/mosups-dynamicznie-podobny-model-samolotu-w-ukladzie-polaczonych-skrzydel/

 

Bylo klika artykulow na temat projektownia takiego ukladu w Technika Lotnicza i Astronautyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No..... wczoraj oblot sieu trochę nie udał, aczkolwiek pacjent przeżył i ma się dobrze.  Ale po kolei...

 1. Warunki były idealne, wcześniejsze próby napędu pokazywały, że stosunek ciągu do masy będzie 0.9 do 1 a więc  bydzie fruwał ?

 No i po poustawianiu wychyleń  i nabraniu odwagi, kilkakrotniem pierdyknął  drążkiem   gaziku i cuś mię tknęło...... powiecie zaraz że Stachu przyszedł i w plecy mię rypnał z blachacza aleeee  nieeee.... Metafizyczne COŚ !!! mię tknęło.... hmmmm... i rzekło do ucha..... Pioooteeeerrrr, ........................ Ty nie bądź dupa i ciepaj w krzaczoooooooryyyyyyyy...... Tak było. Mam świadków. 

2. Postanowiłem więc zdumiony nieco onym głosem w czaszce, że trza  rzucić model nad pole dorodnej pszenicy gdyby cuś miało pójść nie tak...

Kolega zaczął  kręcić Hollywood a ja jajkolota  jak nie chwycem !!!  Jak nie rzucem!!!  I Pooooszedł!! I nawet przeleciał kilkadziesiąt metrów wyrywawszy się jak  Saturn 5. I nagle.........pyk .. i odleciało śmigieło  składane drogą kupna nabyte  za dolary z kołpakiem cuzamen.  Czujnym był i ja model sobie łagodnie skierowałem w pole i se wylądował. Calusieńki bez rysy na ceramicznem lakierze... Śmigło jakimś cudem znalazł ja w zbożu kilka minut później, chyba mam jakowyś zmysł magnetyczny jak ptaszyska bo rychłom go na czuja namierzył. No. Oglądało się Kaszpirowskiego to i moce superbohatera sie posiada, hehe :-). 

3. Podsumowując:

Komisja pod kierunkiem Kolegi Wojciech któren to Mistrza Europy wychował był i się zna,  w składzie Wojtek i nikt więcej, stwierdziła po uważnych badaniach w laboratorium bagażnika jego, że zacisk kołpaka był  za duży do osi silnika . Pilot stwierdził, że zamawiał na 6mm wał, a faktycznie jest  chyba o 1 mm za duża średnica otworu, a więc megalopoli za dużo. Czyli pilot dupa  bo zaufał sprzedawcy i nie sprawdził  i jedynie jego moce nieziemskie sprawiły, że cuś go tkło i rzucił nad zbożem.

4. Mimo złych mocy co to niewinnym jajkolotom to i owo urywają, można stwierdzić nawet po tych kilkudziesięciu metrach, że jajkolot chce latać i to wyrywny jest, co zapewne przy drugim locie udowodni niechybnie.  Jeno wychylenia trza ciut zwiększyć i powinno być oki, no i ciut na dziób jeszcze doważyć. Ogólnie  prezentuje się fajnie i niedługo zobaczycie na drugim filmie jaki on ci cudny jest ?

Teraz leje... idem kombinować jak tu zwiększyć średnicę wału. Chyba nawinę na gwint drut o odpowiedniej  średnicy i spróbuję jeszcze raz zacisnąć.   

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Konrad_P napisał:

Jakim drugim, a kurde gdzie ten pierwszy. Dawać tu proszę te pierwsze loty bo to ten jajolot wzbudza ogólną ciekawość.:)

 Szanowny Miszczu Morderatorze !!!

No bo jak jużeśmy sieu na komisje do Wojtka wybrali to nikt nie pomyślał i kolega którego z widzenia jeno znam kilkakrotnego ( i nie było to widzenie w AŚ na Południowej- nie bywam w tak exkjuziwnych nieruchomościach) , nie przesłał onego Hollyłuda ....  a że ponoć poza granicami ojczyzny kochanej mej pracuje to chyba bydzie kicha....

Niemniej obiecywuję, że se czipa z kamerom do łba srebrnom taśmom przymocuje nastempnom razom coby nie zapomnieć.  Jest jeszcze u mnie okular śpiegowski w świątecznym ubraniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Konrad_P napisał:

 

Nie mniej żeby mi to było ostatni raz, bo sankcję zastosuje jak filmu nie będzie.;):D

 

Szanowny Miszczu Morderatorze -łaskawco Nasz, Słońce Peru i Ciecierzyna.

 Jak Miszcz każe tak ja łaże.

Jak wyjdzie to bedzie,..... kurna... bo Miszczu Panie - ja Polański nie jestem.  ?

.......... Najwyżej poproszę kolegę Grzegorza któren w pstrykaniu dobry jest i za baryłke okowity szwagra Zbyszko z Bogdanki skręci to i owo. Ja jużem super Silver Tape zamówił. OBIEEECAAAŁŁEEEMMM to do łba przykleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioter , Tyś chyba ino tej greckijej, Bogów okowity -Metaxy za bardzo wypił i ten otwór w kołpaku żeś za wielki za zielone zakupił...

A bo Ci teraz przyjdzie wał napawać cheba że jakieś sreberko z chocolaty nań nawiniesz .

A żeś pierwszego wzniosu nie nakręcił ni foty nie ustrzelił to się z Konradem nad jakomś karą namyślimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Shock napisał:

Pioter , Tyś chyba ino tej greckijej, Bogów okowity -Metaxy za bardzo wypił i ten otwór w kołpaku żeś za wielki za zielone zakupił...

A bo Ci teraz przyjdzie wał napawać cheba że jakieś sreberko z chocolaty nań nawiniesz .

A żeś pierwszego wzniosu nie nakręcił ni foty nie ustrzelił to się z Konradem nad jakomś karą namyślimy ;)

No i Drugi Miszcz Mordorator łaskawca siem objawił!!!  ? ?

O ja kmiot mierny! Za cużem tak zasłużył że WŁADZA  forumowa łaskami  obecności swej mię owo obsypuje?!

Łaskawcy! Łubudubu i te de.... nie karajcie biednego łachmyty, mię znaczy sięu... jam jeno niejakiego Holyłuda nie ogarnął... a tu takie sankcje... ło ludzie.... przyjdzie do lasu bieżyć a majątek chować coby forumowe poborce nie zabrali. Oddam Metaxe, oddam Waćpanu!!! Jeno nie karaj mnie chłopa prostego, albowiem zaprawdę powiadam Wam.

 Jak się wku...wie... !!!!!!.......... to żadnego Holyłuda nie bedzie !!!!!!!, a Taśme supre silver glue waterresistant ultra strong montage zwrucę  . O!!!!!!!!!!!?

 

....  a tera to mnie w dyby zakujom.... ide sięm z babą pożegnać....na co mi to było.... jajkolot kurna.... i co?   dyby...kary.... za cóż to? ach za cóż??????

33 minuty temu, Shock napisał:

Pioter , Tyś chyba ino tej greckijej, Bogów okowity -Metaxy za bardzo wypił

 A tak  w ogóle to dzisiaj Św Piotra jest i mógłbym  co nieco  zalać, alem o dziwo trzeźwy jak nie przymierzając    pomnik   jakiś.... Hm... zazwyczaj obchodziłem imieniny na lotnisku w czasie naszych pikników a tu jakiś z...b wymyślił żeby ludziom kagańce nałożyć i nawet jajkolota porządnie nie da się oblatać ...... eh... żyzń......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.