Skocz do zawartości

AKTUALIZACJA! Mistrzostwa Polski ESA i PP ACES 10-11 października 2020


Grzegorz Nowak (W)
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba już o tym pisałem wcześniej. Zawody są podciągnięte pod wydarzenie kulturalne, więc zgodnie z wytycznymi dla strefy czerwonej wydarzenia kulturalne nie mogą się odbywać. Gdyby to były zawody sportowe to bez udziału publiczności mogłyby się odbyć.

https://www.medonet.pl/koronawirus-pytania-i-odpowiedzi,jakie-obostrzenia-obowiazuja-w-strefach-zoltych-i-czerwonych---wyjasniamy-,artykul,94392088.html

 

[Edytowano to zdanie] Mając licencję FAI/AP uprawiam sport latając modelem F3K spełniającym wymogi jednej z klas, więc podążając za przepisami na łące mogę to robić bez maseczki.

Taki dodatek do licencji... ESA/ACES nie są wymienione w spisie FAI ale jak najbardziej są zawodami sportowymi z regulaminem, sędziami, pucharami i klasyfikacją międzynarodową dostępną w bazie "CORE", więc można je rozgrywać bez publiczności oraz zapobiegawczo w maseczkach na czas lotu.

Jakie obostrzenia będą obowiązywać w czerwonych strefach od 10 października?

  1. zakaz organizowania kongresów i targów – zarówno w przestrzeni zamkniętej, jak i otwartej
  2. zakaz organizowania wydarzeń sportowych z udziałem publiczności na stadionach, boiskach, stadninach, torach wyścigowych, basenach i siłowniach
  3. zakaz organizowania wydarzeń kulturalnych, zarówno w zamkniętych, jak i otwartych obiektach sportowych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.