Skocz do zawartości

Kamerka do nagrywania na pokład modelu


FLY HOBBY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

Poszukuje małej lekkiej kamerki z własnym zasilaniem  na pokład mojego modelu extra 330 która będzie w stanie nagrywać filmiki w dobrej  jakości:)

Co na chwilę obecną polecacie?

Dodam że interesuje mnie kamerka wielkości i wadze zbliżonej do słynnej 808#16 lub maksymalnie mobiusa. 

Po dłuższej przerwie nie bardzo się orientuje w tym temacie i nie wiem na jaką jakość można maksymalnie uzyskać przy zachowaniu niskiej wagi takiego sprzętu:) Będę wdzięczny za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Runcam 5, Runcam Split ewentualnie Hybrid (nie pamiętam co jest obecnie na topie), Caddx Tarsier , Hero Session 5, Foxeer Box, Mobius V2, Firefly 6s.

Wszystko inne raczej drogie lub "duże". 

EDIT: jak ma mieć właśne zasilanie to tylko Runcam 5, Foxeer Box. Mobius, FireFly - te 2 pozostałe to płytki "dronowe" które trzeba podłączyć do zasilania zewnętrznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nieśmiertelny Mobius i to ten pierwszy. Mobius 2 Mobius Maxi i Mini Mobius ma coś dużo skarg chociaż stabilizacja obrazu w 1080p kusi.

Teraz w większości są cięższe kamerki bo maja wi-fi i stabilizację obrazu. Była kiedyś Onepaa X2000 miała odczepiany moduł wifi, ale juz jej nie robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się i podałem Firefly 6S a miało być Q6: na aliexpress jest do dostania za ok 200zl (z wysyłką)

 

https://pl.aliexpress.com/item/4000358389516.html

 

16 godzin temu, Tomasz D. napisał:

Może coś takiego?

Pozwala nagrywać o czym piszę we wskazanym wątku i oglądać przez gogle.

 

Ale jakość nagrań nie powala...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.