Skocz do zawartości

Instrukcja Graupner MC-26/28 (wersja polska)


bjacek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
W dniu 2.09.2020 o 17:35, bjacek napisał:

Cześć! Przetłumaczyłem na język polski jakieś 3/4 instrukcji programowania aparatur Graupner MC-26/28. "Jakieś 3/4", ponieważ zająłem się częścią tekstu dla modeli samolotów, nie tłumaczyłem opisów dla helikopterów.

Takie samo menu ma też MC-20 i troszkę uboższe MC-16, więc można powiedzieć, że użytkownicy tych aparatur też mogą sięgnąć po ten opis.

 

Instrukcja w PDF jest dostępna tutaj -> bit.ly/2EGTtJ7

 

Udostępniam do użytku osobistego. Drukować, czytać, pobierać itp. Moja praca nie ma ani charakteru komercyjnego, ani zarobkowego. Tłumaczenie wykonałem dla potrzeb użytkowników Graupnera w naszym klubie.

Instrukcja może zawierać jakieś tam "potworki gramatyczne", ponieważ żaden korektor nie miał jej w rękach. Niemniej, powinna być zrozumiała i czytelna.

Gdyby było zainteresowanie taką pracą, to mogę wykonać też rodzaje notatek, na przykład, jak zaprogramować fazy lotu w szybowcu (start, lot, speed, termik), jak ustawić gaszenie silnika w modelu z napędem spalinowym (żarówka, benzyna) itd.

Takie dodatki mile widziane.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podziwiam Twoją robotę i jej ilość. Mam MC24 Mega Rom (35 MHz)z dostawką 2,4 GHz Jeti. Czy zakres przetłumaczonej instrukcji załapie się na moje radio ? Pozdrawiam - Antoni  P.S. Ciekawe, mamy taki sam awatar...

Edytowane przez chowane podwozie
skleroza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chowane podwozie napisał:

Witam, podziwiam Twoją robotę i jej ilość. Mam MC24 Mega Rom (35 MHz)z dostawką 2,4 GHz Jeti. Czy zakres przetłumaczonej instrukcji załapie się na moje radio ? Pozdrawiam - Antoni  P.S. Ciekawe, mamy taki sam awatar...

Faktycznie , już myślałem , że pisałem sam do siebie. Sam zamysł programowanie w MC26 jest bardzo podobny tylko troszkę więcej rozbudowany.Myślę że , MX 20 była by opcjonalnie bardziej zbliżona.

Instrukcja_mx-20_v1.1.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.