Jump to content

Anteny


Nieyu
 Share

Recommended Posts

właściwe.

Jakie pytanie taka odpowiedź.

 

W podobnym stylu. ..

Czym karmić zwierzę (je 3x dziennie)   ?

jaki olej lać do samochodu ? (czerwonego)

 tankować gaz ropę czy benzynę -jeżdżę 90km/h ?

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

W dniu 5.04.2021 o 00:02, Nieyu napisał:

Dzieki za odpowiedz. Bardzo sie przyda.  Dobrej nocki.

 

8 godzin temu, Nieyu napisał:

Jak powiedzialem dziekuje za odpowiedz.  Milego wieczoru.

Widzę, że foch cię dopadł. Cóż takie odpowiedzi jak udzielił ci za pierwszym razem Witek to norma na zadane przez Ciebie pytanie. I wyobraź sobie, że nie była to złośliwa odpowiedź tylko naprowadzająca. Niestety, a szkoda, zamiast doprecyzować pytanie, tak jak proponował Witek, to się obraziłeś. Cóż to Twoja sprawa czy się obrażasz i jak zadajesz pytania ale w ten sposób nigdy tu na forum nie otrzymasz odpowiedzi.

Dlaczego nie otrzymasz, ano dla tego, że nikt tu na forum nie ma zdolności telepatycznych i nie wie co Ci siedzi w głowie. Jaki nadajnik, jaki odbiornik. Standardów mocowania anten jest kilka zwłaszcza w odbiornikach ale i w nadajnikach również.

 

Wiem, że już się więcej nie odezwiesz w tym wątku ale pisze to specjalnie aby uzmysłowić Ci, że tu na forum są ludzie najczęściej "techniczni", więc potrzebują bardzo szczegółowych danych aby precyzyjnie udzielić odpowiedzi. 

Twoje pytanie było koszmarnie nieprecyzyjne więc dostałaś taką odpowiedź jaką w tym wypadku można było najprecyzyjniej udzielić.

Wież mi, innej odpowiedzi się nie dało udzielić.

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Bodzioch napisał:

Każdy nadajnik i odbiornik ma swoje anteny więc po co coś zmieniać zwłaszcza do latania "przy nodze".Chyba że komuś przeszkadzały w lataniu i się ich pozbył.

Rc tak. Fpv  nie.

 

Prodrone/Actuna/FOXEER. Dookoła głowy to koniczynki - wszystko jedno jakie. Jak zależy Ci na masie i latasz na prawdę blisko (100m) to do nadawczej może być nawet liniowy bacik. Dobre są Gemy od Actuny, lub micro lollipopy od foxeera. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.