Skocz do zawartości

Anteny


Nieyu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
W dniu 5.04.2021 o 00:02, Nieyu napisał:

Dzieki za odpowiedz. Bardzo sie przyda.  Dobrej nocki.

 

8 godzin temu, Nieyu napisał:

Jak powiedzialem dziekuje za odpowiedz.  Milego wieczoru.

Widzę, że foch cię dopadł. Cóż takie odpowiedzi jak udzielił ci za pierwszym razem Witek to norma na zadane przez Ciebie pytanie. I wyobraź sobie, że nie była to złośliwa odpowiedź tylko naprowadzająca. Niestety, a szkoda, zamiast doprecyzować pytanie, tak jak proponował Witek, to się obraziłeś. Cóż to Twoja sprawa czy się obrażasz i jak zadajesz pytania ale w ten sposób nigdy tu na forum nie otrzymasz odpowiedzi.

Dlaczego nie otrzymasz, ano dla tego, że nikt tu na forum nie ma zdolności telepatycznych i nie wie co Ci siedzi w głowie. Jaki nadajnik, jaki odbiornik. Standardów mocowania anten jest kilka zwłaszcza w odbiornikach ale i w nadajnikach również.

 

Wiem, że już się więcej nie odezwiesz w tym wątku ale pisze to specjalnie aby uzmysłowić Ci, że tu na forum są ludzie najczęściej "techniczni", więc potrzebują bardzo szczegółowych danych aby precyzyjnie udzielić odpowiedzi. 

Twoje pytanie było koszmarnie nieprecyzyjne więc dostałaś taką odpowiedź jaką w tym wypadku można było najprecyzyjniej udzielić.

Wież mi, innej odpowiedzi się nie dało udzielić.

 

 

 

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bodzioch napisał:

Każdy nadajnik i odbiornik ma swoje anteny więc po co coś zmieniać zwłaszcza do latania "przy nodze".Chyba że komuś przeszkadzały w lataniu i się ich pozbył.

Rc tak. Fpv  nie.

 

Prodrone/Actuna/FOXEER. Dookoła głowy to koniczynki - wszystko jedno jakie. Jak zależy Ci na masie i latasz na prawdę blisko (100m) to do nadawczej może być nawet liniowy bacik. Dobre są Gemy od Actuny, lub micro lollipopy od foxeera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.