Jump to content

Gdzie kupić małe wkręty M1.8-2.2mm podobne jak do serw oprócz sklepu modelarskiego

mar_io
 Share

Recommended Posts

Witam,

Chciałbym Was zapytać, bo może ktoś ma dojście bądź wiedzę skąd można kupić wkręty do "drewna" (bądź czegoś innego) taki jak do serw czyli o średnicy od 1.8-2.2mm z łbem płaskim, najlepiej poszerzeniem jak w serwach. Wiem że można w sklepie modelarskim, ale chciałbym kupić od razu więcej i mieć na zapas w normalnych pieniądzach. Te od serw czasami po jednym przykręceniu są do wywalenia. 

Dziękuję i Pozdrawiam.

P.S wiem że są na allegro ale mają bardzo wysoki łeb jeśli chodzi o krzyżak, nie są to takie jak w serwach. Różnica jest znacząca.

Nie o ten typ chodzi, te z łbem prostym można dostać też na allegro, ale spójrz na wysokość samego łba. Jeśli by tylko serwa przykręcać do półek to pół biedy, ale jeśli np chcesz to użyć do jakiś np klapek na serwa w skrzydle to będzie to wystawać dobre 4mm albo i więcej w stosunku do normlanych.

To niestety nie jest to samo. Kupiłem 400szt na ali :P Będę mieć pewnie na kilka lat:) Wyszło i tak połowę taniej niż u Nas. Niby sa dokładnie takie jak od serw. Zobaczymy

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.