Skocz do zawartości

Czym mierzycie natężenie prądu między pakietem a regulatorem?


kuba r.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

pytanie jak wyżej - czy może są jakieś modelarskie amperomierze (np. z gotowymi wtykami pod XT30, XT60, JST, T-DEANS itp.), które moglibyście polecić? Lub jakieś, które można łatwo zaadoptować do modelarstwa.

 

Pozdrawiam,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może lepiej w takim wypadku zamówić prosto z Chin, zawsze to jakieś 15 złotych mniej, a czas ten sam (plus pewnie lepsza ochrona i wiesz, że idzie przez Aliexpress Standard Shipping - czyli do dwóch tygodni będziesz mieć to u siebie ;))

Przykładowy link do takiego do 150A - Build Power Current Power Analyzer 150A RC High Precision Power Analyzer & Watt Meter

A i od razu wziąłbym sobie wtyczki do przylutowania, da się oryginalne (a przynajmniej porządne) i tam kupić ;) - choć wychodzą w tej samej cenie co na przykład u nas w TME jeśli weźmiesz 5 par ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam podobny jak koledzy powyżej: te watomierze są generalnie wszystkie takie same a różnią sie jedynie kształtem obudowy.

Pokazują prąd , napięcie no i moc (czyli iloczyn tych wartości)

Kup sobie coś takiego :polecam . Z wtykami nie ma problemu bo można zalutować dowolne .Mój akurat miał tylko gołe kable.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.