Jump to content

Czym mierzycie natężenie prądu między pakietem a regulatorem?


kuba r.
 Share

Recommended Posts

Cześć,

pytanie jak wyżej - czy może są jakieś modelarskie amperomierze (np. z gotowymi wtykami pod XT30, XT60, JST, T-DEANS itp.), które moglibyście polecić? Lub jakieś, które można łatwo zaadoptować do modelarstwa.

 

Pozdrawiam,

Kuba

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za informacje, niestety te z HobbyKing nie są już dostępne. Pozostaje ten z Allegro (chociaż też idzie z Chin).

Link to comment
Share on other sites

To może lepiej w takim wypadku zamówić prosto z Chin, zawsze to jakieś 15 złotych mniej, a czas ten sam (plus pewnie lepsza ochrona i wiesz, że idzie przez Aliexpress Standard Shipping - czyli do dwóch tygodni będziesz mieć to u siebie ;))

Przykładowy link do takiego do 150A - Build Power Current Power Analyzer 150A RC High Precision Power Analyzer & Watt Meter

A i od razu wziąłbym sobie wtyczki do przylutowania, da się oryginalne (a przynajmniej porządne) i tam kupić ;) - choć wychodzą w tej samej cenie co na przykład u nas w TME jeśli weźmiesz 5 par ;).

Link to comment
Share on other sites

Ja również mam podobny jak koledzy powyżej: te watomierze są generalnie wszystkie takie same a różnią sie jedynie kształtem obudowy.

Pokazują prąd , napięcie no i moc (czyli iloczyn tych wartości)

Kup sobie coś takiego :polecam . Z wtykami nie ma problemu bo można zalutować dowolne .Mój akurat miał tylko gołe kable.

 

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.