Skocz do zawartości

OTM SOKÓŁ


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otrzymałem zupełnie za free motorek nówke od dobrego kolegi.Silnik nowka zakonserwowany badziewiem CCCP.Tak się zestarzał ten smar-olej ze zbetoniał.Silnik rozebrałem i umyłem, i wszystko było by ok jak by nie zaczeła odchodzić jakaś farba z karteru.Pod spodem jakiś wosk czy hgw coś tam,a pod tym dopiero prawdziwy odlew alu.Oto kilka fotek.

20220424_153710.jpg

20220424_153629.jpg

20220424_153544.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Grzegorz- nic zaskakującego. Jakość wykonania ruskich motorków jest ogólnie znana- marna. Miałem dwa takie sokoły- jeden chodził dobrze, super łatwo zapalał, ale przeżył kilka lotów w uwięziówce i pękł wał. Drugi żył dłużej, ale dlatego, że trudno zapalał, a jak już, to się mocno przegrzewał, nie pomogło przedłużone docieranie. Sam pomysł tej młotkowej farby... no niech już pozostanę jednak przy tych lepszych wspomnieniach, bo mimo wszystko latać było trzeba no i czasem się udawało, nawet z takim napędem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.