Skocz do zawartości

Szukam planow modelu rc


Grzesiek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Tytuł został zmieniony na Szukam planow modelu rc
W dniu 12.01.2023 o 22:43, Andrzej Klos napisał:

Jest tez RWD-10.  Duzo ladniejszy od tych dwoch potworkow powyzej 😄.

A takze RWD-8, PZLS4 Kania i inne.  

Wiem ze takowe istnieją,ale do planow dobrej jakosci sie dokopać to graniczy z cudem.Jesli takowe posiadasz zwłaszcza RWD 10 Lub Kania to poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RWD10 mam plany, ktore byly zamieszczone w RC Przeglad Modelarski, model w skali 1:4, 1.875m ale mozna latwo przerobic na dowolna skale.  Mam tez plany gumowki ze starych Planow Modelarskich, moge zescanowac.

Jesli chodzi o Kania tu sa plany gumowki gdzies z Internet, tez mozna przerobic. A takze zeszyt skrzydal w miniaturze.

 

S-4_Kania_oz2548.pdf

 

 

Skrzydła w Miniaturze 13- S-4 Kania, PZL Żuraw.pdf

 

 

A tak na marginesie, bylo ogloszenie kiedys w Modelarz, ze wszystkie Plany Modelarskie mozna skopiowac w Bibiliotece Narodowej:

 

787742128_PMCopies.thumb.jpg.e5f28b394f45612bc7556d4904b1e932.jpg

 

 

 

Duzo jest tez na Chomikuj:

 

https://chomikuj.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się, że w swojej kolekcji mam plany RWD-10  z 2011r. opublikowane przez RC Przegląd Modelarski
RWD-10 RC Przeglad Modelarski 2011.rar


Jeszcze tutaj znajdziesz zacne opracowanie: https://3dwarehouse.sketchup.com/model/95f570ae-f9eb-4fd1-9ca0-558e36051243/Model-Polskiego-samolotu-akrobacyjnego-RWD-10?hl=pl

 

Dodatkowo jeśli szukasz czegoś nieszablonowego to polecam Stolp SA-500 Starlet

Stolp SA-500 Starlet N23ME | Landing at the Coolidge Fly-In.… | Flickr

 

Niestety musiałbyś plany przeskalować:
StolpStarlet-drawings-p1.pdfStolpStarlet-drawings-p3.pdfStolpStarlet-drawings-p2.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.