Skocz do zawartości

Klub modelarstwa "plastikowego". Pytanie.


Swift
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję kontaktu do modelarni, czy klubu modelarzy budujących modele redukcyjne z zestawów plastikowych.

Od lat, leży u mnie na szafie, niesklejony, kompletny zestaw Airfix Hurricane 1:24. Nie jest na sprzedaż, ponieważ dostałem go kiedyś od instruktora w naszej modelarni - wspaniałego człowieka i nauczyciela modelarstwa. Z tego powodu bardzo zależy mi, aby zestaw trafił w dobre ręce. Moje ręce już się trzęsą 😒 wiec sam modelu nie skleję.

Jak to w skali 1:24 -  pudło jest spore, więc w grę wszedłby raczej odbiór osobisty .

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Swift napisał:

Poszukuję kontaktu do modelarni, czy klubu modelarzy budujących modele redukcyjne z zestawów plastikowych.

Od lat, leży u mnie na szafie, niesklejony, kompletny zestaw Airfix Hurricane 1:24. Nie jest na sprzedaż, ponieważ dostałem go kiedyś od instruktora w naszej modelarni - wspaniałego człowieka i nauczyciela modelarstwa. Z tego powodu bardzo zależy mi, aby zestaw trafił w dobre ręce. Moje ręce już się trzęsą 😒 wiec sam modelu nie skleję.

Jak to w skali 1:24 -  pudło jest spore, więc w grę wszedłby raczej odbiór osobisty .

 

Pawel , mamy przeciez aktywnych "plastikowcow" na naszym forum!

Ogladam ich wyczyny, bo sam kiedys siedzialem w "plastiku" . Moze skontaktuj sie z nimi, to przynajmniej zobaczymy, jak chlopaki buduja Twojego Hurricana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, robertus napisał:

Znam modelarzy z Łasku, mogę Was spiknąć (jak nie znajdziesz kogoś z Warszawy)

Ok. Jak nie znajdę, to odezwę się na priv.

11 minut temu, jarek996 napisał:

Pawel , mamy przeciez aktywnych "plastikowcow" na naszym forum!

Ogladam ich wyczyny, bo sam kiedys siedzialem w "plastiku" . Moze skontaktuj sie z nimi, to przynajmniej zobaczymy, jak chlopaki buduja Twojego Hurricana.

Dobry pomysł. Ponieważ nie śledzę wątków "plastikowych" na Forum, to wdzięczny będę na namiary na tych Forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć zostałem wywołany do tematu, ciekawa inicjatywa tyle, że to skala gigant (nie ma gdzie tak dużych modeli przechowywać), a swoich zestawów mam mnóstwo które czekają na poklejenie, także dziękuję może znajdzie się inny chętny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc nadal aktualne. Wcześniej napisałem o preferencji odbioru osobistego, bo byłem przekonany, że tej wielkości "wrażliwe" pudła trudno się wysyła. Sprawdziłem i okazuje się, że byłem w błędzie. Np. w  paczkomatach InPost da radę bez wielkich zachodów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulotnienie polistyrenowej makiety raczej nie jest możliwe. Jednak z dawnych lat pamiętam artykuły w Modelarzu ? w Młodym Techniku ? - dokładnie nie pamiętam -  o ulatnianiu w wersji na uwięzi kartonowych modeli z Małego Modelarza np. Karasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.