Skocz do zawartości

RWD-5


kris28

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Stosuje sie rancik od prezerwatywy,

Można taniej i tak samo dobrze. Worek rękawiczek latexowych, pociąć palce na pierścienie i gumki gotowe do śmigła gotowe. Resztę można pociąć na większe gumki, np. do mocowania skrzydeł.

ak umocować skrzydło ja dałem podwójne recepturki ale skrzydło lekko sie rusza na boki czy to ma być bardzo ciasno??

cztery recepturki to za mało. Ja w swoim rwd użyłem czterech pierścieni gumowych(przekrój 5x1). Spróbuj zamocować na 4 "komplety" gumek po 4 recepturki. Dwa krzyżujące się(jak na zdjęciu) i dwa równoległe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6-8 recepturek trzyma skrzydło w moim Zefirku. Daj minimum 10.

Daj moze z 15, a furkot smigla zabije blisko przelatujacego ptaka..

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Jak sie boicie (wstydzicie) kupowac prezerwatywy, to faktycznie uzywajcie rekawiczek gumowych, przeciez z tymi recepturkami to amatorszczyzna. Toć to sie nadaje do wiazania pietruszki a nie do smigla ktore ma 6 - 15 tys obrotow.. Chlopaki, szkoda modelu, o zdrowiu i zyciu nie wspomne.

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.