Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

:D wysłąłem e-mail

Hello Jakub,

Yes, you may. Here's the bank information. After you have paid, It's needs around 5 working days in process, then we will receive the money.

 

BANK NAME: HSBC

 

ACCOUNT NAME: HEXTRONIK LIMITED

 

ACCOUNT NUMBER: 557-885514-838

 

SWIFT CODE: HSBCHKHHHKH

 

BANK ADDRESS: Shops 38-46, Citylink Plaza, Shatin Station Circuit, Sha Tin, New Territories

Co dalej ktoś wie czy musze napisac e-mail :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podali Ci dane do przelewu. Musisz iść do swojego banku i zrobić przelew w określonej walucie ze swojego konta na konto sklepu. Prawdopodobnie Pani w okienku zrobi tak :shock:

Ja preferuje zakupy z użyciem karty VISA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji powinieneś zamówić towar i wybrać sposób przesyłki.

W uwagach, albo mailem dogadać się, że zapłacisz przelewem.

Wtedy albo Ci potwierdzą zamówienie i kwotę do zapłaty mailem, albo z automatu dostaniesz odpowiedź o przyjęciu zamówienia.

Potem idziesz do porządnego banku, wypełniasz parę kwitków i do kasy (nie potrzeba mieć konta).

 

Nie chcę Cię zniechęcać, ale jeszcze 3 latka temu, zrobienie takiego przelewu ( ja wybierałem Telex Transfer) u mnie w banku to była ostra walka (nawet trzydniowa bo wtedy jeszcze z niego nikt nie przelewał pieniędzy do Chin :lol: )

Ale czasy się zmieniają i na pewno nie będzie wiekszych problemów.

 

PS Zakupy z użyciem karty są o wiele łatwiejsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji powinieneś zamówić towar i wybrać sposób przesyłki.

W uwagach, albo mailem dogadać się, że zapłacisz przelewem.

Wtedy albo Ci potwierdzą zamówienie i kwotę do zapłaty mailem, albo z automatu dostaniesz odpowiedź o przyjęciu zamówienia.

Potem idziesz do porządnego banku, wypełniasz parę kwitków i do kasy (nie potrzeba mieć konta).

PS Zakupy z użyciem karty są o wiele łatwiejsze :D

:jupi: dzięki

Jutro ide do banku zobaczyć co i jak :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tu nic nie kupować, bo ceny podobne do HiModel (niektóre niższe, ale tak naprawdę na ten ciekawszy towar trzeba czekać).

Wziąłem na próbę taki akumulatorek (ostatni :lol: ): http://www.unitedhobbies.com/UNITEDHOBBIES/store/comersus_viewItem.asp?idProduct=4130

Zobaczymy, jak to idzie.

Na razie wiem że przesyłka wyniosła mnie 14$, dzisiejszy kurs rozliczeniowy 1$=3,33zł, prowizja Visa 3% (formularz płatności jest po polsku).

Zobaczymy jak to będzie dalej - dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos duzo u ciebie kosztuje ten dolar, jak sprawdzałem to jest u nas sprzedaz po niecałe 3zł

Przed momentem płaciłem i to jest kurs po którym mnie rozliczała Visa.

Przynajmniej tak podawali w momencie dokonywania zapłaty.

 

Płaciłem eM kartą z mBanku - sprawdziłem na koncie przyblokowali mi kwotę odpowiadającą 1USD=3,03 :D

Jak to będzie faktycznie, podam gdy pieniądze zejdą z konta, być może w momencie płacenia coś źle zobaczyłem :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko tyle na razie moge powiedziec o tej stronie ile slyszalem od innych osob:

 

1. Modelarze helikopterowi z Palacowej robia tam zakupy i jest ok

2. Jeden z modelarzy, ktory sie niedawno zarejestrowal na tym forum, ksywa Aimeiz, kupowal tam Li-pole i bylo ok

3. Czytalem na forach zagranicznych i 99% osob jest zadowolonych, polecam tez poczytac o nich na googlach

4. Taki list otrzymalem od innego modelarza, jako, ze nie zawiera on tresci bardzo prywatnych czy tez tajnych, pozwolilem go sobie opublikowac w tej czesci w ktorej jest opis odnosnie zakupow w United:

 

"na razie dostałem dwie paczki po ok 40$. Taką wartość określiłem sobie jako "graniczną" na wypadek zaginięcia na poczcie lub clenia (sam koszt cła nie jest taki straszny, ale strata czasu w urzędach zniechęciłaby mnie do dalszych zamówień).

 

Obie paczuszki (grubsze koperty) doszły z pieczątką "zwolnione z procedury clenia" czy coś podobnego. Nie wiem jak to jest w przypadku większych paczek.

 

Pierwsze szło 6 tygodni, ale były święta i strajki u nas na poczcie. Druga paczuszka szła ok. tygodnia. (najtańsza przesyłka standartowa). United do wartości zamówienia dolicza 3% za płatność Paypalem / Kartą.

 

Oni zawsze piszą "Toy parts free of charge" albo jakąś symboliczną kwotę. Natomiast celnik ma prawo mieć odmienne zdanie, i wycenić to na swój sposób. Dla mnie dużo bardziej kosztowne byłoby zmarnowanie 1/2 dnia w urzędach, niż nawet cło (0 do 9% w zależności od humoru celnika) + 22% vat (zawsze).

 

Na polu wszystkich informuję, że przetarłem szlak i kupuje się zasadniczo bezproblemowo. W United nie wszystko się opłaca - najlepsze mają ceny na swoje (Hextronic) wyroby - serwa, reglery."

 

 

Dodam od siebie, ze jak najbardziej zamierzam tam kupic wiele rzeczy gdyz w przypadku akrobata 1,4m mozna zaoszczedzic nawet i 1000-2000 zl wzgledem cen polskich. Jak ktos sie boi zaplacic karta to moze paypalem, ktory obecnie funkcjonuje w PL w obie strony poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubercie jak akumaltorki, sa juz w drodze :?: Jestem ciekaw jak one sie benda sprawowały bo sam chce zakupic li-pole tej firmy :D

Przed chwilą sprawdzałem status zamówienia.

Pakują się, ale jeszcze nie wysłane :D

 

Poprzednio musiałem się jednak pomylić, bo już na 100% wyszło dokładnie 1$=3,026zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten sklep :lol:

9 dni temu potwierdzili przyjęcie zamówienia i otrzymanie wpłaty, a do dzisiaj nawet nie wysłali towaru.

Nic dziwnego, bo co mieli wysłać, skoro dzisiaj zmienił się status mojej przesyłki: z pakowania na zamówienie :evil:

W tym sklepie pewnie połowy towaru nie ma, bo nawet ten akumulator, który mimo, że miał być na stanie (co prawda ostatni), okazało się że jest dopiero zamówiony na 27 marca :shock:

 

PS Ciekawe co załatwił Swirus :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:P:P Przepraszam ze nie pisałem ale dopiero w tym tygodniu byłem w banku

PS Ciekawe co załatwił Swirus

Mar 07 - oo 16 dni :ble:

Namawiałem starych przez 1 tydzień

W następny poszedłem do banku i tak wyszło że ktoś był niekompetentny :evil: nie chciała mi pomóc :evil:

Tak mięło kilka dni i w poniedziałek doczłapałem się :devil:

Tyle co mogę powiedzieć bez konta niema sensu :!: :!:

Za 40 $ chcą 100 zł

(Raczej w konia nierobią )

Za tą cenę to w Polsce kupie + reszta ,odpuszczam

Aha podobno w tych danych brakuje danych odbiorcy :crazy:

zawiodłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minął tydzień i mam nowe wieści :jupi:

Paczka zamówiona 13 marca jeszcze nie wysłana.

Nadal nie ma tych aku 4100mAh które niby były w momencie sprzedaży.

Napisali, że nowa partia powinna dojść do sklepu 27 marca, tylko dzisiaj jest 29 marca (w Hong Kongu jest już popołudnie) i jak widać nie doszły.

 

Generalnie sklepik ma ślimacze tempo.

Ponieważ potrzebowałem dużego regulatorka ale wtedy (13 marca) go nie było, to trochę poczekałem z nastepnym zamówieniem.

Jak przyszedł do sklepu, to od razu zapłaciłem (21 marca potwierdzili wpłatę), a wysłany został dosłownie przed chwilą ( czyli po 8 dniach).

Ciekawe jak działa ten ich EXPRESS EMS, bo do tej pory korzystałem tylko z Air Mail (6-25 dni); ale podobno błyskawica :rotfl:

 

PS Tak z ciekawości sprawdziłem dokładnie kilka ostatnich przesyłek z HiModel.

Od akceptacji zamówienia (potwierdzenie wpłaty), do listonosza u moich drzwi były to kolejno: 11, 13, 7, 11, 12, 9 dni.

Myślę, że HiModel mimo troszkę wyższych cen (ale to trudno powiedzieć, bo towar jest inny) jest bardziej solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają fajny kalkulator kosztów przesyłki - sam podpowiada, co można jeszcze do paczki dołożyć :lol:

Przydałby mi się taki regulatorek: http://www.unitedhobbies.com/UNITEDHOBBIES/store/comersus_viewItem.asp?idProduct=3830

 

PS Widzę, że VAT sobie odpuszczasz.

Może warto sprawdzić czujność naszych celników na kierunku Hong Kong ?

 

Ja ostatnio kupiłem w Hong Kongu kilka rzeczy :) i celnicy są czujni :D Ale i tak wyszło mnie to o wiele taniej bo kupiłem to z hurtowni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.