Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...

Ja też dołączyłem do testerów tego sklepu ;)

2 zamówienia. Jedno z 18.08 a drugie z 17.08.

To, z 18-go zostało wysłane w czwartek, 23.08 a to starsze wysłane dzisiaj (bynajmniej tak mi się zmienil status w zamówieniu). To z 17-go musiało jeszcze poczekać na dostawę pakietów (bo jak się można szybko zorientować - większość oferty to niestety backordery).

Zobaczymy, kiedy to doleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje 3 grosze na temat tego sklepu też dołożę.

Szczerze odradzam modyfikowanie swoich danych przed odbiorem przesyłki.

Ja zmodyfikowałem swoje hasło, i jak się okazało system nie "łyknął" go w poprawnej formie i skutecznie odciął mnie od mojego konta. Mail podany na stronie (support@unitedhobbies.com) okazał się nieaktualny :x . I teraz cała Polka - zanim od chinoli doprosiłęm się naprawienia konta i dosłałem fakturę do celnego, to celny odesłał przesyłkę do chinoli :mrgreen: . Teraz paczka po ponownym opłaceniu kosztów przesyłki wraca do mnie.

Nie róbcie takich głupot jak ja i ewentualne zmiany konta po załatwieniu wszystkich zamówień.

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Himodel, to nie wiem dlaczego, ale ta strona mi się ni cholery nie otwiera.

Dostaję "krzaczkowy" komunikat błędu i koniec....

Myślałem, że strona jest źle zrobiona i dlatego Firefox jej nie otwiera, ale nawet m$ internet exploder tego nie otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dzisiaj wysłałem już zamówionko do UH :?

Kurcze, szkoda że teraz dopiero wczytałem się że są jeszcze chętni...

 

A tak poza tym, to ciekawe w jakim czasie skośnoocy zrealizują moje zamówionko na parę serw, innych drobiazgów i silnik :?:

/Mars_2000

 

edited: Nie minęły jeszcze 2 pełne doby, a status mojego zamówienia - wysłane :lol:

Zobaczymy ile paczka będzie szła i czy wpadnie w szpony urzędu celnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa wyszła z ostatnim zamówieniem , zamówiłem regulator , karte programowania , silnik outrunner hxt 160gram i 2 silniki kda a22-20L , przesyłka przyszła w ciągu 8 dni na kopercie znalazła sie pieczątka urzędu celnego "objęto procedurą dopuszczenia do obrotu" niestety w kopercie brakowało silnika hxt :( dziwna sprawa pierwsza przesyłka z pieczatka urzedu celnego i od razu brakuje częsci przesyłki. Czy komuś też zdarzyło się aby brakowało jakiś rzeczy w przesyłce z UH ? i czy koperty przychodzą zawsze z plombą ze sznurka ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile pamiętam, to taka plomba jest zawsze i ona jest z Hong Kongu.

Pieczątka oznacza, że celnicy niczego się nie czepili (i chyba nie otwierali).

Czasami takie pieczątki są na przesyłkach z UH, czasami ich nie ma.

Jak celnik otworzy paczkę to zakleja swoją taśmą z jakimiś napisami po polsku, od razu byś poznał (jak znajdę w garażu to zacytuję).

 

PS Od pewnego czasu przy zamówieniu jest taka ankieta Post order option.

Może tam zaznaczyłeś, że wysyłać bez brakującego towaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to że paczka nie była otwierana bo plomby nie były naruszone, w takim razie pomyłka przy pakowaniu . napisałem maila do UH zobaczymy jak to sie potoczy, silnikbył na stanie kiedy składałem zamówienie więć powinni go wysłać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.