Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A co zrobić jeśli się nie posiada karty kredytowej, wogóle żadnego rachunku? Da się wtedy przez PP przesłać pieniądze?

 

Wtedy nalezy udac sie do osoby, ktora takowa posiada, poplakac przez chwile, dac piwo czy co tam, a jak plci przeciwnej to dac :* , pousmiechac sie, dac tej osobie pieniazki (w kwocie rownej wartosci zamowienia), zakupic dobra modelarskie z UH na w/w osobe, czekac 1-3 tyg. odebrac i tyle ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sale date ORDER ID Total Payment

status Warehouse

status

27/6/2007 D-20032741 $?????Paid Processing :lol:

27/6/2007 20031644 $???? Paid POSTED

 

 

Panowie, padl swoisty rekord.

Cala operacja zajela im 3 dni .

Idzie na lepsze w UH.

 

 

p.s

tym razem nie pisalem listow pochwalnych.Ot, albo ich przeoczenie albo im tak juz to wychodzi niezle.

Oby im to tak zostalo,najlepiej na stale :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz mam backorder na zamówieniu, mimo że towar niby jest w sklepie.

Za ostatni taki przypadek, po wymianie maili dostałem kod na zwrot kasy, ale teraz widzę, że odliczyli tylko część tych pieniędzy.

Opisałem to wszystko i zamiast odpowiedzi pojawiła się na moim koncie ta ankieta.

Czy u Was (mających konto w UH) też macie taki wybór:

Post order option.

In the rare event that we are unable to supply 1 or more of the parts in your order, what would you like us to do?

Please select from the following options:

-Hold entire order until the item arrives into stock, if it does not arrive within 14 days, split my order and send the in stock items first.

-Hold entire order until the item arrives into stock, if it does not arrive within 14 days please refund me.

-Remove item from order and send the order immediately. Then refund me for the missing item.

-Refund entire order.

-Do nothing, I will check my account regularly, if the item shows backorder I will email with my request.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert,tylko spokojnie :) .

Rozwaz moje postepowanie wobec nich-juz na starcie.Od tego czasu zrobilem zakupy u nich trzy razy, 72 h im wystarcza.Sadze ze poskutkowala opcja straty kilku dolarow x kilka wizyt plus ta sama kwota za przesylke pieniedzy z powrotem do mnie x kilka wizyt. I nie o czarna liste tu chodzi, tylko o wykorzystanie dostepnych instrumentow prawno-biznesowych.Masz wielka cierpliwosc do nich :| .

Zrob moze tak jak w/w a zobaczysz ze poskutkuje (bez picia wody po plukanym ryzu :ble: )

Ja wszystko rozumiem,tanio,ale to nie znaczy ze maja patent na krecenie klientow.

Wystarczy im roztoczyc wizje kilku takich operacji (wieczorowa pora,mam czas) x kilka dni i odechce im sie takich numerow -przynajmniej w stosunku do danego klienta.

A inni cierpliwi niech siedza cicho i czekaja ,tylko na co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuszony atrakcyjnymi cenami, zrobiłem próbny zakup kilku drobiazgów. Łączna wartość zakupu 17$ - jestem bardzo zadowolony :D Czas "przetwarzania" 72godz przesyłka była u mnie 8-dnia po złożeniu zamówiania. Cenowo wyszło blisko o połowę taniej niż lokalnie, jakość nie budzi zastrzeżeń ... 100% satysfakcja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter, jak dostaniesz paczkę zwróć uwagę kto jest nadawcą (firma, czy osoba prywatna) i jaką nadawca zadeklarował wartość (rzeczywistą, czy kilka dolarów).

Cały przekręt polega na tym, że w UH nigdy nie wkładają do środka faktur i deklarują jako prezent śmiesznej wartości od osoby prywatnej (przynajmniej tak było u mnie).

Ciekawe, co u Ciebie zwróciło uwagę celników :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z nieco z innyj beczki... Chce w tytułowym sklepie zrobić drobne zakupy. Co by nie patrzeć chce jak najekonomiczniej wyjść na przesyłce 8)

I tak, w cenniku paczek piszą:

International Air Mail ($65 Limit) 0 - 100gr $2.97

 

Czyli jeżeli wartość towaru nie przekracza 65$ i 100g to cło jest pomijane... Dobrze myśle???

towar który chce zamówić waży powyżej 100g (napęd 3f) i musiał bym dodatkowo płacić za

większą przesyłke... Ale gdybym zrobił tak, że zamówie to co chce i napisze im żeby "rozbili" mi przesyłke na mniejsze a zarazem tańsze to wilk byłby syty i owca cała :wink:

Czy takie coś ma szanse przejść??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,jeszcze jak skojarza ze to do modelu w ktorym po wpisaniu pozycji w gps ,moze on tam sam doleciec....

Jesli bedzie dluzsza przerwa w mojej korespondencji,to znaczy ze sluzby Jej Krolewskiej Mosci maja kilka pytan-po co i gdzie celujesz :?: :twisted: :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sie wyjasnilo.Anglia to dziwny kraj...

Zaplacilem podatek-tax za paczke z ....USA,a dokladnie z Range Wideo.A tylko dlatego ze na adresie nadawcy bylo slowo ,,video''.Na takie rzeczy jest tu bariera,czyli cla jak leci.

Dopytalem dokladnie,niewazne czy za jednego funta,czy za tysiac-tax jest na wszystko co video :crazy: .Odnioslem wrazenie ze oni sami nie wiedza o co chodzi -Cambridge,bo paczka byla clona-otwierana w Londonie.Na telewizor 54 cale-plasma jest ponoc takie samo clo ja na kamerke za kilka dolarow :crazy:

A paczki z UH dalej nie ma,choc juz w drodze 5 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter, jak dostaniesz paczkę zwróć uwagę kto jest nadawcą (firma, czy osoba prywatna) i jaką nadawca zadeklarował wartość (rzeczywistą, czy kilka dolarów).

Royal mail mi tu strajkuje - pozno bo pozno ale paczka (nastepna) doszla.

Paczka jest od Yuheng Wu -mniemam ze to nie kobieta 8)

w deklaracji mam wpisane rc/toy/gift-bez rachunku.

Zadnych problemow celnych,paczka puk-puk do raczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.