Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna sprawa wyszła z ostatnim zamówieniem , zamówiłem regulator , karte programowania , silnik outrunner hxt 160gram i 2 silniki kda a22-20L , przesyłka przyszła w ciągu 8 dni na kopercie znalazła sie pieczątka urzędu celnego "objęto procedurą dopuszczenia do obrotu" niestety w kopercie brakowało silnika hxt :( dziwna sprawa pierwsza przesyłka z pieczatka urzedu celnego i od razu brakuje częsci przesyłki. Czy komuś też zdarzyło się aby brakowało jakiś rzeczy w przesyłce z UH ? i czy koperty przychodzą zawsze z plombą ze sznurka ?.

 

O kurcze :shock:

Ja dziś w skrzynce zastałem awizo na paczkę z UH, ale niestety nie zdążyłem już na pocztę.

Mam nadzieję, że wszystko w środku co zamówione zastanę :?

 

Pozdrawiam,

Mars_2000

 

PS. A tak na koniec dodam, że w sumie od momentu złożenia zamówienia do chwili nadejścia paczki minęło...5 dni roboczych... :jupi: To jest tempo. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
cena Our Price jest cęną faktyczną jaką zapłacę kupując w sklepie Unitedhobies

Tak.

Jak masz jakieś zniżki, to po zalogowaniu zmienia się na tą faktyczną (niższą).

Jeżeli chodzi o kurs, to dzisiaj kupowałem płacąc PayPalem i jest całkiem nieźle: 1 PLN = 0,359227USD

Ponadto w przeciwieństwie do np HiModel cena wysyłki proponowana przez kalkulator sklepu jest ostateczna (wybiersz rodzaj i już się nie zmieni).

W HiModel z kilku $ za najmniejszą i najtańszą przesyłkę po weryfikacji przez personel często robi się kilkanaście (nie wiem od czego to zależy, ale lojalnie uprzedzają, że tak robią - i tak robią :D ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena Our Price jest cęną faktyczną jaką zapłacę kupując w sklepie Unitedhobies

Tak.

No tak niezupełnie :D - jak kupowałem pierwszy raz (~57$), to doliczyli mi za zapłatę przez PayPal 3%. Jak kupowałem ostatnio (98$), to już mi tych 3% nie doliczali, choć też płaciłem przez PayPal. No ale teraz, to ja jestem " Gold Level Member" :rotfl:

 

GAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Dzisiaj chciałem złożyć zamówienie, tylko jest ten problem że nie mam konta na PayPalu, a mając 14 lat chyba nie da rady... (oczywiście w zgodzie z prawem... )

 

Więc mam pytanie czy ktoś będzie w tym tygodniu robił zakupu w UH i czy mógłby podłączyć zamówienia to co ja chce (dzwonek, regiel, lipola i serwo)?

 

Zależy mi na czasie...

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.