Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
to chyba karta debetowa, tez mam takie i na nic

@tikicaca ja mam wlasnie taka i spokojnie zakupki w united robie

Jaką masz konkretnie kartę i jakiego banku?

Jeżeli można płacić zwykłą debetową to byłoby super (ja płacę mbankową ekartą i podłączonym do niej paypalem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nieprzyjemość kupić uszkodzony silniczek wartości 20$

Zapytałem, czy jest możliwość otrzymaia nowego, lub zwrotu pieniędzy bez odsyłania uszkodzonego.

Sporo u nich kupiłem i myślałem, że taka forma przejdzie bezproblemowo (tak było w HiModel - wystarczył opis i dostawałem nowe pakiety).

Niestety chcą aby im odesłać, a za przesyłkę nie zwracają :(

 

W sumie logiczne.

Tylko, że koszt odesłania stanowi sporą część wartości silnika.

 

Edit

Chcą żeby wysłać przesyłką z "tracking number", to już przesądza sprawę - nawet nie wiem, czy Poczta coś takiego wogóle robi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał, ja płacę PayPal'em. Potwierdzenie transakcji mam po pięciu mitutach, a mimo to "pending" ostatnio trwało chyba z tydzień. Chyba mają jakieś "zatwardzenie" z wysyłkami. Ale paczka już wysłana dochodzi szybko.

Na pięć moich przesyłek, pierwsze dwie były wysłane następnego dnia, kolejna chyba po dwóch dniach, a dwie ostatnie właśnie po chyba 6 dniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli chodzi o dociążenie paczki to chętnie bym się dopisał do tych taśm klejących z ich strony.

 

Obszedłem u siebie wszystkie sklepy i nic podobnego nie mogę dostać niestety.

Oczywiście dokładam się też do przesyłki.

http://www.unitedhobbies.com/UNITEDHOBBIES/store/uh_listCategoriesAndProducts.asp?idCategory=127

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.