Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem!

 

Mam dwa pytania do kupujących w UnitedHobbies:

 

1. Czy wiecie może ile trwa w tym sklepie sprowadzanie przedmiotów? Chodzi mi o to, że jakiś tam silnik czy pakiet ma aktualnie stock = -8. Czy oni na bieżąco uzupełniają braki czy może raz na pół roku albo i rzadziej?

 

2. Czy można zrezygnować ze złożonego zamówienia, o ile jeszcze nie jest zapłacone?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam serdecznie :)

 

Mam pytanie, 3 dni temu zamowiłem na hobbycity pare produktów (serwa itd.) Od wpłaty przez paypal na konto hobbycity cały czas mam Payment status oznaczony jako Paid.

 

Jak długo mniej wiecej taki status pozostanie i ile czasu z waszych doswiadczen to trwało.

 

Prosze o zrozumienie ale pierwszy raz kupuje coś z poza polski.

 

Dziękuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mniej wiecej jak długo z waszego doswiadczenia taki status się utrzymuje? ja już go mam 3 dzień a tutaj czytałem na forum ze po 7 dniach paczki przychodzą, nawet jeżeli np. jutro ten status by sie zmienił to nie wierze ze ta paczka z hong kongu przyjdzie np. w 6-7 dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z terminami na razie nie wiem bo czekam na paczke ale juz wiem ze warto sie zalogować ! Dlaczego ?

Szukam pakietu ....

znalazłem PolyQuest 1800 3S za 58.95 $ o dziwo po zalogowaniu (mam gold membera pomimo ze kupilem na razie pierdoly za jakies 30 $ a paczka jeszcze nie doszla :) ) cena spadła do ...... 39,37$ spory upust jak na jedno hasło do wklepania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to znaczy, że im więcej zamówień złożonych tym niższe ceny to powinniście bić się o klientów, którzy zrobili by zakupy za waszym pośrednictwem, a nie na swój rachunek. W takim razie rozpoczynamy casting!!! Kto zaproponuje mi lepsze warunki, to z jego konta zgodzę się dokonać zakupu!!! Czas castingu ograniczony do godziny 23:59... :devil: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to znaczy, że im więcej zamówień złożonych tym niższe ceny to powinniście bić się o klientów, którzy zrobili by zakupy za waszym pośrednictwem, a nie na swój rachunek. W takim razie rozpoczynamy casting!!! Kto zaproponuje mi lepsze warunki, to z jego konta zgodzę się dokonać zakupu!!! Czas castingu ograniczony do godziny 23:59... :devil: :lol2:

 

Ja jutro będę u nich składał zamówienie ... Niech mi tylko na karcie kredytowej okres rozliczeniowy dzisiaj zamkną.

Jak naprawdę coś chcesz to daj znać na PRIV, a na terenie trójmiasta dostawa gratis :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle powaznie o silniku benzynowym 26cm

 

o kurrr...naaaa...Ja w naiwności swojej myślałem że chcesz jakieś drobiazgi :rotfl:

Z moim samolotem i akcesoriami to paczka będzie miała jakieś 5 kg. Ale co tam...

Zatem jeśli serio jesteś zainteresowany, to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.