Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Gość Anonymous

Znalazł ktoś może w jakim okresie trzeba zapłacić za zakup od chwili złożenia zamówienia? Bo jeden towar szybciutko znika a ja jeszcze nie mam eKarty z mBanku, no chyba że ktoś zamówi dla mnie kilka pierdół a ja oddam pieniążki.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

kurcze, ja chyba zrobie zamówienie już dziś, bo sie pomalutku kończą ładowareczki IMAX b6 :/ w tempie szybkim, a w polsce średnio mi się uśmiecha kupować sharka, który jest drożyszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w UH pokazal sie silnik DL-50

http://www.hobbycity.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=6377

 

Biorąc pod uwagę, że silnik do wysyłki waży 1995 gramów i brakue 4g do 1999 wysyłka paczką lotniczą kosztuje tylko 26 USD. Czyli silnik kosztuje 350 USD + ewentualny VAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że silnik do wysyłki waży 1995 gramów i brakue 4g do 1999 wysyłka paczką lotniczą kosztuje tylko 26 USD. Czyli silnik kosztuje 350 USD + ewentualny VAT.

 

to licząc bez vatu wychodzi około 950zł więc za troszke więcej kupisz w Polsce bez cerygieli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyl skąd wziąłeś taki kurs dolara ? :D

 

kilka postów wyżej podawałem już przeliczniki jakie miałem przy płatności w UH :D

teraz przyjołem 2,7zł za 1$ tak aby mieć margines, skoro liczymy skrupulatnie to 890zł, także wole wydać w polsce 1050zł i mieć silnik bez cerygieli, a w razei problemów jakąś tam gwarancje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym patrzeniem to różnie jest. Ja płaciłem 11 grudnia, a do dzisiaj mi z konta nie zdjeli, już się w banku dowiadywałem czy to nie prezent przypadkiem. :)

Okazuje się że rozliczenia kredytówek robią 20 dnia miesiąca, czyli dopiero 20 stycznia mi zdejmą, a towar już w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.