Skocz do zawartości

http://www.hobbycity.com ktos zna?


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 926
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

olo najpierw sprawdź a poźniej pisz :D

 

317,50 kosztuje silnik na dzień dzisiejszy a przesyłka 26,82 :D ale żeby to wiedzieć trzeba troche monitorowac rynek :D

 

A no chyba że olo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, podobnie jak nei wiesz ze sa naliczane prowizje od transakcji a poźniej edytujesz posty :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli ktoś będzie robił zamówienie w UH to ja chętnie się dołączę. Zakup raczej ciężki nie będzie, a będzie się można podzielić kosztami wysyłki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nadal pisze Pending...nieweim co mam robic..interweniowac czy co?

"If your order shows 'Pending' for more than 48hrs, please contact us. 'Pending' for more than 48hrs indicates the payment wasnt recieved. Or you didnt pay instantly, possibly with EFT or e-cheque, in which case it may take up to 10 days for the payment to be received.

"

Wychodzi na to, ze nie dostali kaski...

A jak placiles ? Moze nie miales srodkow na koncie/karcie/czy co tam .

Sprawdz czy zeszla platnosc z karty/konta, jesli tak to wyslij maila.

 

EDIT:

To teraz jeszcze o moim zamowieniu...

8-Jan-2008 Hong Kong The item left Hong Kong for its destination on 9-Jan-2008

9-Jan-2008 United Kingdom Arrived and is being processed.

9-Jan-2008 United Kingdom In transit.

10-Jan-2008 United Kingdom Unsuccessful delivery because the addressee could not be located.

10-Jan-2008 United Kingdom Delivered

 

A najlepsze jest to, ze wcale nie doszla :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy móglbym prosic kogos o napisanie e-maila w jezyku angielskim z zapytaniem co jest z moim zamówieniem do unitedhobbies.com?moze ktos kto przebywa w angli i nie sprawilo by mu to wiekszego prolbemu poniewaz zna ten jezyk doskonale a ja bylbym BARDZO wdzieczny....bardzo prosze o pomoc

Ps.Ktos by pomógl napisac mi tego e-maila a ja bym go wyslal z mojej skrzynki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamuth,to masz problem i kilka dni na zalatwienie tego.Paczke ma teraz na pewno Parcel Force.Musisz wyslac do nich mail z zapytaniem czy od takiego ...tu adres UH nie maja przesylki dla ...tu Twoje dane.Ja mialem taki przypadek.Paczke odesla z powrotem za okolo 7 dni,a UH zwroci kase minus koszty przesylki.Prawdopodobnie chodzi o Custom Charge-jesli nie masz proff adress moga Cie nie widziec jako platnika.

Amen.

Anglia to dziwny kraj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.