Skocz do zawartości

Konkurs/wystawa/gielda modeli plastikowych/kartonowych Arena Ursynów W-wa 2.06.2024


Viper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Tytuł został zmieniony na Konkurs/wystawa/gielda modeli plastikowych/kartonowych Arena Ursynów W-wa 2.06.2024
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Piękne modele i piękne dioramy !

Najbardziej przykuwają moją uwagę "kartonówki" ale również wysoko cenię modele plastykowe. Na Festiwalu Bałtyckim byłem paręnaście lat temu. Dostałem dwa wyróżnienia.

Byłem również na Paprykarzu Szczecińskim (nazwa kultowa któż tego specjału nie zna) tam również miałem sukcesy. Ciekawostką było że impreza odbywała się w pobliżu Szczecińskiego Muzeum Motoryzacji. Mają tam wiele ciekawych eksponatów. Nie wiem czy wiecie ale nasz kultowy "Junak" był produkowany w Szczecinie i w Muzeum są ciekawe prototypy oparte na "Junaku". Na lotnisku czy też nie dokończonej autostradzie "Junak" zdobył rekord prędkości chyba w swojej klasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.