Skocz do zawartości

Zdjęcie

Oblot modelu Salamandra IS-A 3m

Oblot modelu Salamandra IS-A endriuRC PFMRC OldTimer

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 endriuRC

endriuRC

Extreme Flight

• Modelarz
  • 1201 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice
  • Imię:Andrzej ✈

Napisano 16 luty 2017 - 11:43

Oblot mojego pięknego modelu IS-A salamandra wyczepiałem się w okolicach 500m raz nawet było 700m :P. Model lata powoli dostojnie po prostu PIĘKNIE. Nic tak nie bawi jak samo holowanie, super sprawa z daleka wyglądały jak prawdziwe :)

Pysiu dziękuje że przyjechałeś ze swoją kobietą i przyczyniłeś się do tego oblotu. PJOONA

99ce75da48938.jpgf17f3aad6567e.jpg6bbb1212ad8d1.jpg660353b8543ce.jpg

• 3

#2 Shock

Shock
  • Modelarz
  • 4414 postów
  • SkądKęty
  • Imię:Rafał

Napisano 16 luty 2017 - 15:45

Znakomicie ,gratulacje za udane holowanie bo to że model lata dobrze, już wiadomo od dawna .

Pysiu ,pieron jeden ,na piknikach nie chce latać a po okolicy oblatuje modele :D .

Wydaje mi się iż ten model szybko Ci się znudzi...majestatyczne ,spokojne zamulanie fajne na chwilę.... ;) .

• 1

#3 endriuRC

endriuRC

Extreme Flight

• Modelarz
  • 1201 postów
  • SkądCzechowice-Dziedzice
  • Imię:Andrzej ✈

Napisano 16 luty 2017 - 17:19

Znakomicie ,gratulacje za udane holowanie bo to że model lata dobrze, już wiadomo od dawna .
Pysiu ,pieron jeden ,na piknikach nie chce latać a po okolicy oblatuje modele :D .
Wydaje mi się iż ten model szybko Ci się znudzi...majestatyczne ,spokojne zamulanie fajne na chwilę.... ;) .

Model z myślą o piknikach modelarskich jest. U siebie holownika nie mam wiec pozostaly pikniki :)
  • 1

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Oblot modelu Salamandra IS-A, endriuRC, PFMRC, OldTimer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych