Skocz do zawartości

Mój pierwszy model. Depron RWD-5


freeman67
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem poinformował. I meg pozytywnie mnie zaskoczył bo sprawdziliśmy sprawność pakietu i  okazało sie że pakiet 45 c który chciałem nie miał jednej celi więc musiałem wziąc 75c bo innej nie mial ale pokazał mi obsługe ładowarki i widać że ma wiedzę. Polecam ten sklem w Poznaniu tym bardziej ze chyba to jedyny modelarski tak wyposażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem poinformował. I meg pozytywnie mnie zaskoczył bo sprawdziliśmy sprawność pakietu i  okazało sie że pakiet 45 c który chciałem nie miał jednej celi więc musiałem wziąc 75c bo innej nie mial ale pokazał mi obsługe ładowarki i widać że ma wiedzę. Polecam ten sklem w Poznaniu tym bardziej ze chyba to jedyny modelarski tak wyposażony.

Ja rozumiem to tak, że dostałeś inny pakiet, bo ten 45C był zepsuty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o max prąd rozładowania tylko o pojemność pakietu. Jaka jest u ciebie? Nie budujesz kwadrokoptera wyścigowego z 4 silnikami tylko wolnolota z 1 małym silnikiem. A tak BTW, jaki to pakiet?

1300. teraz buduje małego i lekkiego gnoja ale docelowo chciałbym przejsć na większe i modele bo ten zapewne rozbije ;]

https://www.modelmotor.pl/pakiet-lipo-1300-mah-11-1v-75c-tattu-gens-ace.html to kupilem

Ja rozumiem to tak, że dostałeś inny pakiet, bo ten 45C był zepsuty

dokładnie tak ;] dobrze rozumiesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli dochodze do końca. Niestety skrzydła to najgorszy element w moim wykonaniu. Cos mi się nie pasowały te plany skrzydła. albo coś źle wyciałem ałbo nie wiem co:)

 

Tak czy siak dokończę samolot uzbroję w elektronike i koła i będzie oblot ;]

 

post-20850-0-78118300-1516640871_thumb.jpg

post-20850-0-03505100-1516640873_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.