Skocz do zawartości

Graupner MX20 2,4GHz HoTT


Olecki75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Czy macie doświadczenie z pakietem GRAUPNER/SJ LI-PO IS2P/6000 3,7V TX do nadajnika? Ile trzyma godzin z włæczonym modułem nadawczym. Standardowy pakiet NiMH trzyma ok 5-6 godzin. Czy jest zamieniać na tego lipola?

 

Co ciekawe wg instrukcji zasilanie nadajnika jest w przedziale 3,4V-6,0V a nominalnie lipo ma 3,7V. Na jakim napięciu ustawić alarm, skoro w lipo nie powinno schodzić z napięciem celi poniżej 3,0V w kontekście zapotrzebowania na napięcie przez nadajnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe wg instrukcji zasilanie nadajnika jest w przedziale 3,4V-6,0V a nominalnie lipo ma 3,7V. Na jakim napięciu ustawić alarm, skoro w lipo nie powinno schodzić z napięciem celi poniżej 3,0V w kontekście zapotrzebowania na napięcie przez nadajnik?

 

A czy przypadkiem nie ustawiasz typu zasilania Ni lub Li ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Przebrnalem wlasnie przez instrukcje mx20 i mam pare pytan jesli mozecie to pomozcie:

 

1. jesli  to ile krzywych gazu mozna ustawic i ilu punktowe sa?

2. czy fazom lotu mozna przypisywac  d/r oraz expo

3. Jest sporo wolnych mixow ale czy sa podstawowe akro  juz gotowe w menu jak rud/elev oraz rud/ailerons ?

4 czy funkcja snap pozwala ustawic 4 rozne ustawienia do 4 autorotacji (2 neg i 2 poz lewo/prawo) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalem nura bo znalazlem- mniej wolnych miksow ale sa te dwa podstawowe plus krzywe gazu i dr/expo do kazdej fazy lotu osobne.

mx 20 bardziej mi wyglada pod szybowce a mz18 pod samoloty.

Rowniez 4 kierunki autorotacji sie znalazly :)

 

edit:

No i juz jedzie z de mz18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z nudów wysłałem pulpit MC32 do serwisu Graupnera do Kircheim w DE. Mniej potrzebny wyświetlacz do telemetrii nie działał tak jak bym chciał. Czas naprawy 5 dni roboczych plus czas podróży przesyłki. Całkiem przyzwoity wynik. Kiedyś było znacznie gorzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.