Skocz do zawartości

Graupner MX20 2,4GHz HoTT


Olecki75
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

nie che jej caly czas wyciagaz i przekladac bateri aby cos w koncu szlak nie trafil. ale nie bedzie wyjscia bo u mnie zgrywaja sie logi jak maja 100k wieksze pokazuje blad, zaczyna i przerywa. jakas niedoróbka softu

 

zgrywanie przez USB jest nudne ;) Szczególnie przy logach >15MB. Ja Jadnak preferuje przełożenie karty do kompa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pliki do 200k przechodzą. Jednak po zmianie oprogramowania na wersje 4 dla większych plików, Graupner zrezygnował z bezpośredniej transmisji z powodu wolnego transferu (115kbps) i związanych z tym ograniczeń.

"Large files should already overloaded directly due to time constraints of the SD card."

Oprogramowanie HottManager służy teraz do wyświetlania danych i do odczytywania danych z aparatury w trybie online :)

 

Pozdrawiam

 

PS. Do wyjęcia karty nie trzeba wyjmować akumulatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja kupowałem w PL później poszukam tobie adres i tel. Jedna szt kosztowala ok 4zl

 

SORRY ja kupowałem do SC - (lecialem sprawdzic specjalnie). nie pasowały piny + i - ale zamienilem tylko piny na wtyczce JR . Niewiem czy SH ma inna wytczke od SC ale napewno ma prawidłowe + i - . .Jeszcze raz przepraszam za pomyłke z tym SH.Pozdr Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.