Skocz do zawartości

witold_pi

Modelarz
  • Postów

    1 508
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1

Treść opublikowana przez witold_pi

  1. witold_pi

    Moki M5

    zWĘZKA bERNULIEGO
  2. witold_pi

    Moki M5

    TAK MA BYĆ, TO TŁUMIK Z WEBRY EŻEKTOROWY CZY JAKOŚ TAK
  3. https://hub.pl/nauka/news-co-to-szwajcaria-polczynska-slynie-z-pierwiastka-dlugowieczn,nId,23504286 W artykule czytamy :"Kameralny nadmorski kurort wyróżnia się nie tylko ponad 300-letnią tradycją uzdrowiskową, ale także niesamowitą przyrodą i atrakcjami. " W pierwszym momencie zastanowiułem się czy aż tak mnie skleroza dopadła 🙂 Od dziś Bieruń nadmorskim kurortem (tylko nie wiem nad którym morzem)!
  4. RUSKIE CUDO TECHNIKI
  5. prawidłowy kierunek - elektrośmieci
  6. Jak w temacie 270 PLN
  7. Raczej wygląda na sprężanie powietrza i potem odpalenie na nim
  8. Czy ktoś to ma ? Poproszę o opinie. https://hobbyking.com/en_us/turnigy-aerodrive-sk3-6374-149kv-brushless-outrunner-motor.html
  9. szukaj na modelbazar.cz
  10. ST 40 mimo,że na pierścieniu zawstydziło OS 46FX na tym samym paliwie 🙂 . ST jesst była chyba troche starsza niż jakieś tam CMB 🙂
  11. Są jakieś uszczelki , mojej jakoś nie wydmuchało 🙂
  12. Brak wiedzy u pseudomechaników. Po wymianie trzeba jeszcze ustawić zapłon a do tego jest potrzebne bardzo stare oprzyrządowanie, którego brak. Tam nie ma OBD i normalnego kompa nie podłączysz.
  13. Z całym szanunkiem ale z ST w lotnictwie to raczej doświadczenia nie masz. Tłumiki odpadały w locie ( wychodziły z rurki od drgań) co kiedyś szeroko opisywano w amerykańskich forach a ja sam ossobiście uwaliłem przy lądowaniu tłumik (rukę) na uchu. Niestety ta wlg Ciebie słaba śruba wytrzymała a puściło aluminium. Było to w ST40 ostatniej generacji (chińskiej)
  14. Kiedyś wsiadłem w to coś w salonie i czułem się niczym Szwarceneger z Comando. Strasznie małe auto. Wolę już moją 626 choć klima w niej padła. niestety nie ma już starych mechaników , którzy by byli w stanie wymienić rozrząd. Części z rozbiórek też już się kończą a nowe drogie.
  15. one są celowo słabe aby się urwać , choć na zdjęciach widziałem pękniętą część tej rurki na uchu
  16. Praktycznie nowe Kyosho 30 (jaki konkretnie model nie wiem. Bez żyra ! Cena 300
  17. Będąc 7-8 letnim dzieciakiem, sam (bez niczyjej pomocy fachowej i niefachowej) z planów i zestawu z CSH popełniłem Jaskółkę. Nikt nie był mi w stanie wyjaśnić dlaczego wypukłośśc profilu powinna być od przodu modelu a nie od tyłu. Teraz masz kluby, internet, literaturę itd. więc się nie dziw, że ktoś zadając pytanie jak powinny być ustawione światła wzgledem lini dachu samochodu został poinformowany, że tak się ich nie ustawia. Sam nie wykazał się nawet odrobiną dociekliwossci w tej sprawie.
  18. kąt natarcia skrzydła ustawia się względem kąta natarcia statecznika a nie kadłuba
  19. Uważam , że jeśli od kilkudziesięciu lat silniki projektują inżyniery nie licząc mniej masowej produkcji silników projektowanych przez osoby "bez wykształcenia" to jeśliw oryginale były łożyska bez osłon to chyba wynika z czegoś więcej niż "bo są tańsze", "na oko lepiej się smaruje" i nie ma co kombinować.
  20. Jeśli silnik benzynowy to mogąą być zakłócenia od iskry
  21. Za nielegalne podłączenie fotowoltaiki do sieci (bez zgłoszenia do Operatora Systemu Dystrybucyjnego – OSD) grożą kary finansowe od 1000 zł do nawet 20 000 zł
  22. Nieleghalne podłączenie fotowoltaiki do sieci? Moze Cie to naprawdę drogo kosztować. Nadal zastanawiam się nad skargą do UOKIK, mam troche czasu.
  23. naprawdę fajne radio,i co ważne w zestewie są 3 szt odbiornikow , jakie wybrałeś
  24. Myślac w ten sposób T. przez 30 dni każdego miesiąca "kredytuje" twój prąd. Ja we Wrześniu bęę miał ze 3MWh "nadprodukcji", które dzieki nowej taryfie w cudowny sposób przepadną. A od października będę płacił po 1000 PLN co miesiąc. Taki to interes.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.