Skocz do zawartości

Zawody ESA - I Bitwa o Warszawę


japim

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zapowiadano w pierwszą sobotę kwietnia 04.04.2009 odbędzie się I Bitwa o Warszawę w kategorii kombat ESA.

 

Miejsce: lotnisko Parzniew koło Warszawy/Pruszkowa:

www.lotnisko-rc.pl

Zdjęcie satelitarne z zaznaczoną drogą dojazdową:

http://mapa.szukacz.pl/?&nc=52.147116&ec=20.750721&n=52.147118&e=20.750717&z=0.75m&typ=h&t=Kliknięty punkt&poi=hotel

 

Więcej info niedługo na stronie lotniska.

 

Zgłoszenia:

pjak2000(at)o2.pl

kojot(at)post.pl

(najlepiej na obydwa adresy na raz)

 

Prośba o zgłaszanie się zawodników wraz z podawaniem częstotliwości i nr kanałów (niezbędne do ustalenia kolejek).

Podobnie jak we Wrocławiu planowane są 2 lub 3 kolejki (zależnie od pogody) + finał.

 

Wpisowe 15 zł. Będą nagrody i dyplomy.

 

Zbiórka o godz. 10. Start pierwszej kolejki o godz. 11.

 

Zapraszamy wszystkich - widzów także.

 

To nie lada okazja, aby się wciągnąć i posmakować gry typu "multiplater".

 

UWAGA: Na lotnisku będzie waga elektroniczna, więc prosimy o przygotowanie regulaminowych modeli (rozmiar pakietów i ciężar do lotu).

 

Regulamin:

http://www.aircombat.pl/ACES/index.php?option=com_content&task=view&id=47&Itemid=80

 

Proszę zapoznać się szczegółowo z regulaminem i w razie potrzeby być przygotowanym do współsędziowania (ja sędziuje Tobie, Ty sędziujesz mi - tak jak bywa na zawodach samochodów RC).

 

EDIT:

 

Lista zgłoszonych pilotów:

http://www.aircombat.pl/przemek/zgloszenia_esa.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Piotrkiem i jego żelaznym (albo tytalowym) KI-61
następnym razem musimy się bliżej przyjrzeć Piotrkowi z czego on zrobił ten samolot
No jak z czego? Z betonu i ze stali

 

Taaaa... Już mieszam beton i tnę stal, a znajomy chińczyk za miskę ryżu przycina pakiety do odpowiednich rozmiarów :devil:

Czytaj: Nowe Ki w robocie... Jak miło robi się wygrany na zawodach model za który nie trzeba płacić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy kolejki i finał będą trwały po 5 min?

 

Myślę że powinniśmy ustalić jednakowy czas lotu który byłby taki sam na wszystkich zawodach ESA.

 

Czas lotu ustalany jest przed pierwszą walką i może wynosić od 3 do 7 min ustalana przez organizatora zawodów.

 

Uważam że 3 min to o 2 za krótko na walkę... A 7 min to troszkę za długo. Myślę że 5 jest optymalne, ale moim zdaniem powinno to być uregulowane bez takiego rozrzutu.

P S 5 min = 100pkt jakaś taka ładna okrągła liczba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biorąc pod uwagę wasze doświadczenie bitewne ESA, nie pozostaje Przemkowi nic innego jak zgodzić się z waszymi spostrzeżeniami na temat czasu walki :D

 

No i na 5 min to i moje wysłużone pakiety wystarczą.

 

oby 4/04 pogoda dopisała :D

 

A i mam pytanko, bo jestem odpowiedzialny za taśmy (już pocięte) czy w 10 metrowe kawałki skleja je organizator czy zawodnicy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduje się.

 

Odnośnie czasu lotów to jak pisał Mistrzu 7 minut to długawo. Pakiety z których ciągnie się 10C wytrzymują tylko 6 minut i końcówka byłaby niemrawa...

5 minut to optimum, które stosowane jest na innych zawodach (Wrocław...).

 

Odnośnie terminu zgłoszeń to jak pisał kojot może być i 02.02- ale lepiej się zawczasu przygotować z ilością zaplecza dla konkretnej liczby osób, bo jak się okaże w piątek że z Wrocławia przyjedzie autokar to nie będzie go nawet gdzie zaparkować. No i te kolejki...

 

Przypominam też, że zawodnicy powinni mieć co najmniej 2 kanały aby w razie konfliktu częstotliwości móc zmienić kanał. W przeciwnym razie bardzo to utrudni kolejkowanie...

 

Przypominam o nadsyłaniu zgłoszeń emilem. W zbyt wielu miejscach umieściłem info o zawodach i teraz trudno przeszukiwać fora i zliczać kto będzie a kto nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zbyt wielu miejscach umieściłem info o zawodach

 

no bez przesady im więcej miejsc tym większe prawdopodobieństwo że info dotrze do zainteresowanych, tyle że faktycznie trzeba się zdyscyplinować i przesyłać zgłoszenia mailem.

 

Przemek a stoperów u Ciebie dostatek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pisał Mistrzu

wrrr... Miszczu(to od nazwiska a nie od jakiegoś wywyższania się :wink: )

Przemek a stoperów u Ciebie dostatek?

Mi gdzieś jeden piszczy w pokoju to przywiozę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może uda mi się zorganizować 5 stoperów.

 

 

no to przydały by się jeszcze ze 3

 

no narazie ta lista marnie wygląda :( , ale jeszcze mocna ekipa z Wrocławia, a gdzie Radom, z tego co pamiętam to ekipa z Grodziska Mazowieckiego czekała na zawody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.