Skocz do zawartości

Zawody ESA - I Bitwa o Warszawę


japim

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie to nie widać chętnych do zorganizowania następnych zawodów ESA.Duch w narodzie ginie :cry: .Może Katowice lub Poznań coś wymyślą?We Wrocławiu to dopiero Mikołajkowe,chyba,że w pażdzierniku,z okazji rewolucji :D .Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Czekamy na zdjęcia (fotografów było chyba więcej niż pilotów :P )

 

...tak to prawda.

Witam, dopiero dotarłem do "macierzystego lotniska". Postaram sie także coś pokazac, widze że w obiektywie Roberta znalazł sie także mój model i to dwa razy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obiektywie to pewnie znalazł się więcej niż dwa razy. Zrobiłem 160 zdjęć. Resztki samokrytyki pozwalają mi na publikację tylko tych sześćdziesięciu kilku :D .Zdjęcia nie są kadrowane, a jedynie zmniejszane. Jakoś trudno było fotografować walki powietrzne z ekwiwalentem ogniskowej 480 mm i dużo zdjęć skasztaniłem :oops: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Podziękowania dla wszystkich uczestników bitwy za frekfencje i ducha walki, dla organizatorów: Przemka, Kojota i dla sponsorów: Cyber-fly i RCsklepu :D:D no i oczywiście dla widzów.

 

Specjalne podziękowania dla właściciela Łosia za pokaz nalotu bombowego, gdyby wszystkie Łosie były tak skuteczne w 1939 to kto wie..... :mrgreen: , może ktoś ma zdjęcia z nalotu?

 

Miejmy nadzieję, że Bitwa o Warszawę stanie się nową świecką tradycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając dłuższą chwilę, jako organizator dziękuję wszystkim zawodnikom za stawienie się na polu bitwy.

Serdecznie gratuluję zwycięzcom. Miałem okazję walczyć z nimi w finale i potwierdzam ich wysoki poziom.

 

Dziękuję także Krzysztofowi „Kojot” jako przedstawicielowi Lotniska modelarskiego Parzniew www.lotnisko-rc.pl za udostępnienie pasa startowego i infrastruktury lotniskowej niezbędnej do przeprowadzenia zawodów. Dziękuję mu także za obsługę sekretariatu i grilla.

 

Dziękuję naszym dwóm sponsorom: firmie RC-Sklep z Warszawy www.rcskelp.pl i Cyber-Fly z Wrocławia www.cyber-fly.pl za ufundowanie nagród dla zwycięzców.

 

Od razu chciałbym przeprosić za spóźnione puchary. Przyszły dzisiaj koło południa, za co bardzo przepraszam. Tak więc Piotrze „Miszczu” – Na Twojej półce pojawi się puchar jak tylko podasz mi adres wysyłkowy. To samo dotyczy Marcina „Meteor” i Wojtka „Wodzu”.

Aeromodelklubowi z Art-Bem http://www.artbem.pl/aeromodelklub/ dziękuję za udostępnienie wyposażenia sędziowskiego w postaci stoperów, podkładek itd. Oczywiście zawodnikom z Wrocławia za dowiezienie stoperów i megafonu, bez którego impreza nie miałaby miejsca, a moje gardło pewnie nadawałoby się do wymiany.

 

Dziękuję Tomkowi Śmigielskiemu za cenne wskazówki, których udzielił mi przed organizacją – teraz sam posiadając wiedzę i doświadczenie organizacyjne chętnie służę informacjami jak przygotować takie zawody. Frekwencja wskazuje, że dyscyplina ta zdobywa coraz więcej sympatyków – tak więc czekamy na Radom, Poznań i inne miasta.

 

Arkowi "Pacek", Andrzejowi "AndyXYZZ" oraz Jankowi za przygotowanie taśm, bez których nie mielibyśmy co ciąć.

 

Z drugiej strony chciałbym przeprosić za mały organizacyjny bałagan. Na przyszłość nie polecam być jednocześnie zawodnikiem/sędzią/sędzią głównym i organizatorem w jednej osobie. No chyba, że zawodników jest o połowę mniej. Przepraszam także za bałagan z sędziami i dziękuję wszystkim tym, którzy sędziowali więcej niż to wynikało z rozpiski kolejek.

 

Mam nadzieję, że drobne opóźnienie nie pokrzyżowało reszty Waszego popołudnia. Użytkownikom lotniska Parzniew bardzo dziękuję za wyjątkową cierpliwość i wyrozumiałość. Opóźnienie wynikało głównie z totalnej demolki mojego Ki61 w II rundzie .

esa-warszawa-20.jpg Ma ktoś może zdjęcie moich puzzli już na ziemi?

 

Dziękuję jeszcze wszystkim młodym adeptom, nie tylko wiekiem (najmłodszy miał 10 lat), ale także stażem. Doświadczenia bojowego zdobywa się tylko w prawdziwym boju.

 

Polecamy się na przyszłość. Jak tylko Kojot wyrazi chęć organizacji kolejnej imprezy, możemy pomyśleć o następnych zawodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość nie polecam być jednocześnie zawodnikiem/sędzią/sędzią głównym i organizatorem w jednej osobie

Da się zrobić ,ale koniecznie trzeba mieć osobę odpowiedzialną za sekretariat .Wyniki najlepiej liczyć na bieżąco i do tego jest ona potrzebna.

Biorąc pod uwagę ilość osób pierwszy raz startujących i sędziujących, to zawody poszły bardzo sprawnie .No i ta wspaniała piknikowa atmosfera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

img2447u.jpg

img2453y.jpg

 

Niestety puchar Wojtka za 3 miejsce doznał lekkich obrażeń w "Nie pierwszej bitwie z Pocztą Polską" (ucho się ugięło lekko pękając).

Przepraszam za OT ale o co chodzi w końcu z zawodami z Lubinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.