Skocz do zawartości

Zawody ESA - I Bitwa o Warszawę


japim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak ktoś ma taśmę (w miarę regulaminową - krepa 1cm długość 10m) to niech weźmie ze sobą.

 

Postaramy się zapewnić odpowiednią liczbę taśm (potrzebne jest ok 90 taśm) ale frekwencja jest zadziwiająco duża, więc wszelkie nadliczbowe taśmy są mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemek mówił coś, że zdobył 5 sztuk stoperów w razie czego zawsze jest stoper w telefonie, a te taśmy to też ze stali i domieszki tytanu :mrgreen:

 

A to stoper przywioze ;]

A z taśmami mam właśnie problem :( źle się spawają... No i...

 

dsc2549.jpg

 

To nie ja tu mam wzmacniane taśmy... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś nie wiedział o co chodzi na zdjeciu powyżej.

Ki 61 nawinął na silnik taśmę Ki 64( tego u góry) .Silnik się zablokował ,ale taśma się nie zarwała i Ki 64 holował go przez kilkanaście sekund aż oba wpadły na drzewo .

Tu dopiero taśma uległa zerwaniu.Taśma była prawidłowa ,ale powietrze wilgotne .

Efekt końcowy modele uszkodzone ,cięcie niezaliczone( tak orzekł NC1 )bo taśmę przewała w końcu gałąź.

Nie każde więc stuknięcie taśmy / co słychać /kończy się cięciem.Również nie każde założenie na skrzydło .Warto o tym pamiętać bo jest to najczęściej powtarzany błąd przez początkujących zawodników .Odgłos uderzenia o taśmę nie jest jeszcze cięciem.

Nie trzeba jednak się tym za bardzo przejmować bo wszyscy dotychczas startujący i sędziujący przez to przeszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby za każdym razem taśma pękała to ostatnio we Wrocławiu miałbym po 3-4 ciecia w każdej rundzie Jeszcze tylko 2 dni

 

Heh wiem że ja nie mam co marudzić ale tylko dla przykładu we Wrocławiu 3-4 razy miałem taśmę założoną na skrzydle a się nie urwała.

 

EDIT@:

TORA

TORA

TORA!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwalcie się. Jak było? jakie wyniki?

To się chwale było fajnie, pogoda ładna, no i wynik... jedyny słuszny :mrgreen:

EDIT@: przybyła "jedynka" w sygnaturce :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pisałem,że Miszczu zamówił nową półkę na puchary :D .Chyba zmienię nick na Wieszczu,he,he,he.Wrocław wykonał plan w 75%-weszło nas trzech do finału.W finale latały trzy FW-190,trzy KI-61 i jeden P-40.Zdobyliśmy Warszawę!!Sam nie wiem jakim cudem byłem trzeci :lol: .Pozdrawiam Wojtek.

PS.Skidan po finale B wyjechaliśmy o 17,w domu byliśmy z Krzyśkiem ok.22,Bez finału B wyjechalibyśmy godzinę szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie pisałem,że Miszczu zamówił nową półkę na puchary .Chyba zmienię nick na Wieszczu,he,he,he.

Tylko dobrze "wieszczuj" na następne zawody :P... A półka stać będzie pusta :( Albo dyplom tam postawie... To jest myśl :D

 

"Veni, Vidi, Vici"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.