Skocz do zawartości

Yaczek depron 3mm


Grzechu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zakupiłem od Krzyśka zestaw Yaka Sraka, pomalowałem, poskładałem, wygląda paskudnie więc zdjęć nie będzie. Jutro test na hali, może Valerie znów przybędzie z aparatem i będzie miała zacięcie na fotografowanie :D Wtedy może jakieś foty wrzucę. Waga pustego modelu z kołami i z malowaniem - 61g.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe dla mnie, czyli Corona 4kan. synteza, 3x HXT500, pakiet 360 2s i regiel 10A Turnigy. Co do silnika, to zamontowałem chińską wersię Neutrino ;) czyli Turnigy 3020-1800kv, Majkelowe Jaki śmigaja na takich. Troszkę cięższy niż 2204-14T ale mam wrażenie że trochę lepiej daje. Zobaczymy jak będzie w akcji. Idę lepić napęd kierunku.

 

EDIT:

 

Chińska wersja Neu zasuwa aż miło :) Co prawda wcina trochę bardziej bateryjki, ale mocy jest... ojojoj, maskra :D Podoba mnie się to coraz bardziej :) No to na warsztat wędruje kolejny Jakulec. A co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, modele naprawdę klasa. Nie wiem jak zestaw - kupowałem same częsci depronowe, ale naprawde wykonanie nie pozostawia wiele do życzenia. Jeśli to Twój pierwszy depron, to celuj w wagę ~150g i będzie OK. I tak wyjdzie 160 - tak wychodzą moje :D No chyba że nie będziesz malował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee malować to ja go nie będę :P ale dzięki za porady. Przed chwilą wkleiłem podwozie i coś co przypomina koła z owiewkami z depronu (polimer wolno schnie :()

Reg już do mnie jedzie jeszcze tylko muszę silnik wyrwać taki jak ma Grzechu i jakiś malutki odbiorniczek muszę kupić bo hfs-06mt to cegła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, ale "inwestycja" w kółka i owiewki to zbędna masa. Nawet na zawodach zamiast tego używa się po prostu przyklejonych na węgiel 2 kawałków taśmy dla zmniejszenia tarcia i tyle.

 

nie potrafię sobie tego wyobrazić jakoś, jakieś zdjęcie? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.