Skocz do zawartości

Jaka obecnie kamera na SD jest najlepsza?


markac

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżę trochę temat:

http://193.23.48.135/item1180023557_mini_kamera_szpiegowska_internetowa_720x480_tanio.html A co powiecie na taką kamerką? Czy to nie jest jakis klon tej Turnigy? Może mial ktos taka i wypowie sie na jej temat. Nie sugerujcię się podana ceną. przesyłka kosztuje 30zł wiec kamerta wychodzi za 75zł, ale to i tak wmiare tanio. A może można dostać gdzieś tegom Gumcam'a w polsce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

- czas dostawy: 7-14 dni roboczych.

- przesyłki wysyłane są jako tzw. "sample"

- koszt przesyłki 30 zł, w przypadku zakupu więcej niż 1 sztuki towaru do każdej następnej należy doliczyć koszty przesyłki w wysokości 30 zł

Ten Pan ma zarejestrowana działalność i łamie prawo sprowadzając coś jako sample i sprzedając bez paragonu, bo wysyła bezpośrednio z HK/Chin do użytkownika. Do sampli paragonów wystawić nie może (nie opłaca Cła i VAT). Gratuluję wspierania czarnej strefy. Na prawdę, można kupić w podobnej cenie kamerę od kogoś uczciwszego i nie będzie problemu z gwarancją. Nie pomyślcie, że jestem donosicielem itp. ale jako osoba, która prowadzi uczciwie działalność, wkurzają mnie tacy ludzie, a tacy jak Ty ich utrzymują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

markac, Tak dziś też włanie spojrzałem że wysyła to jako sample (przesyłki reklamowe) i jakoś mi nie pasuje, bo skoro ma byś uczciwym sprzedawca to czemu nie wysyła normalną przesyłką tak jak inni.

 

wkurzają mnie tacy ludzie, a tacy jak Ty ich utrzymują.

Sorki, ale ja nie utrzymuje takich jak on. Ja tytlko sie zaptytałem o kamerę. jest też kilku innych użytkowników którzy taka samą kamerę wystawiają jako chyba nawet firma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest klon Turnigy.

To jest MD-80, inaczej AEE.

 

Turnigy z kolei to RD52 wersja She. Jest jeszcze wersja He (rożni się detekcją ruchu).

Obecnie nie widzę różnicy między GumCam a MD80 (zamawiałem, przetestowałem) - nawet daty były takie same (nie chodzi o wskazania :)). Nie wiem czy to przypadek, kiedyś były to rożne kamery.

 

Nie ma obecnie alternatywy w tej cenie (MD80, GumCam), także nie ma się nad czym zastanawiać. Jeśli chcesz kręcić w zimę, to niestety nie polecam (MD80). Czas pracy w takich warunkach to ok. 2 min. (nie wiem jak GumCam).

 

Co do wcześniejszego postu, poniosło mnie, bo już znałem wcześniej tego użytkownika z Allegro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/mini-kamera-szpiegowka-internetowa-720x480-tanio-i1188797099.html

Ja jeszcze pomęcze was o taką kamerkę. Czy użwał ktoś takiej jako kamerę internetową, bo siostra wyjeżdża na studia i rodzice chcą kupić kamerę internetową. Wpadłem na pomysł że taka kamerka była by dobra jako kamerka internetowa. :mrgreen: Oczywiście z lekkim wykorzystaniem lotniczym :D. Więc będzie ok. Jako kamera do tych 2 w/w funkcji?

PS ile ona waży, bo na aukcjach podają że 50g, ale coś mi się wydaje że o za ciażno jak na taką malutką kamerę. Ma ktoś taką, i mogłby zważyć ją, bez żadnych akcesoriów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/mini-kamera-szpiegowka-internetowa-720x480-tanio-i1188797099.html

Ja jeszcze pomęcze was o taką kamerkę. Czy użwał ktoś takiej jako kamerę internetową, bo siostra wyjeżdża na studia i rodzice chcą kupić kamerę internetową. Wpadłem na pomysł że taka kamerka była by dobra jako kamerka internetowa. :mrgreen: Oczywiście z lekkim wykorzystaniem lotniczym :D. Więc będzie ok. Jako kamera do tych 2 w/w funkcji?

PS ile ona waży, bo na aukcjach podają że 50g, ale coś mi się wydaje że o za ciażno jak na taką malutką kamerę. Ma ktoś taką, i mogłby zważyć ją, bez żadnych akcesoriów.

20g

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wasze gumcamy te nowsze, 720x 480 też tak łatwo "gubią" ustawienia daty? Starszy model raz wprowadziłem i utrzymuje a te nowsze chyba po każdym wyjęciu karty resetuje się.

te nowe resetują datę po każdym filmie. Tez mam z tym problem i już mi sie nie chce ustawiać przed każdym lotem więc cały czas mam 1/1/2008...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te nowe resetują datę po każdym filmie. Tez mam z tym problem i już mi sie nie chce ustawiać przed każdym lotem więc cały czas mam 1/1/2008...

Na razie nie potrafię tego ustalić, podejrzewałem, że resetuje się po wyjęciu karty z gumcama. Ale bez wyjmowania karty i tak się zresetował po ok 4 dniach używania codziennie. Też mi się przestało chcieć ustawiać, szczególnie, że przestał "przyjmować" nowe ustawienia. Raz na ok 10 się udaje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Mam pytanie odnośnie kamerki Turnigy RD52. Jak ona się sprawuje w porównaniu do MD80? Mam keychain #3 czyli podobno tej najlepszej (w normalnej cenie) i zastanawiam się nad kupnem dodatkowej i teraz mam dylemat - czy jeszcze raz kupić brelok, czy może Turnigy RD52 (z HK), która jest droższa (pytanie czy lepsza?)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli już koniecznie coś taniego to musi mieć rozdzielczość 720x480. Miałem na początku gum cam 640x480 i byłem pod wrażeniem, że nareszcie mogę kręcić z powietrza. Gdy odleciała z modelem kupiłem brelok - może #3 nie wiem - ale o rozdz. własnie 720x480. Ta wydawała sie o niebo lepsza od poprzedniej. Nastepna to brelok #11 - prawie wszystkie filmy kręcone nią do końca stycznia. Gdy porównałem ją z #16 to już nie chce używać #11. Może więc lepiej trochę dozbierać i kupić najlepszą z tych, na które będzie ciebie stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.