Skocz do zawartości

Jaka obecnie kamera na SD jest najlepsza?


markac

Rekomendowane odpowiedzi

tylko karte 8gb musze jeszcze dokupic bo na karte 1GB wchodzi ok.12 min

 

 

 

?? :shock: :shock: :shock: :shock: tylko tyle? da sie potem to jakos przekonwertowac zeby byla szansa obejrzenia przez przecietnego zdjadacza chleba tego filmiku w jeden dzien? :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Movie maker ze 100 mb robi cos kolo 10 ale jakosc juz nie jest taka .

A na kowersjach filmow sie znam jak na laczeniu rownoleglym regulatorow :oops:

Jan

Widzisz, jak to jest, gdy sam posmakowałeś. Teraz rozumiesz i może przestaniesz narzekać na wielkość umieszczanych filmów. ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnośnie kamerek to ostatnio wpada mi w ręce gazeta "komputer świat" a w niej znalazłem fajny artukuł przedstawaijący nowe miniaturowe kamerki takie idealne dla naszych potrzeb i nie tylko. Nie będe się tu rozpisywał bo każdy znajdzie info z necie, ale wypiszę wszystkie przedstawione modele może komus się przyda.

 

Kodak Zi8

Sony MHS-PM1

Toshiba Camileo S20

JVC GC-FM1

Flip Ultra HD

Flip Mino HD

Zoom Q3

 

mnie spodobał się JVC bo taki fajny i w miarę tani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po mału kompletuję sprzęt do FPV, ostatnio zastanawiałem się czy mając samą kamerkę, można nagrać jakoś tanio sygnał video bezpośrednio w modelu np. na kartę SD. Nie mając jeszcze reszty sprzętu chciałem zobaczyć jak to wygląda wszystko z góry. Okazało się, że tanio to się nie da. Szczegóły w poście.

 

post

 

Zamiast wydać kilkaset złotych na pinnacle video transfer lub coś podobnego, lepiej kupić zestaw do transmisji sygnału na ziemię.

 

Tymczasowe rozwiązanie tego problemu znalazłem dosłownie za kanapą. Był tam mój poprzedni telefon, czyli NOKIA 6500 Slide. Teraz trochę danych.

 

Jest tam kamerka 3,2 megapixela, czyli znośnie.

Obiektyw Carl Zeiss 2,8/4,5

Zdjęcia robi w rozdzielczości 2048x1536

Film kręci z rozdzielczością 640x480

Na kartę 1GB wchodzi około 1 godziny filmu.

Waga 120g,można odchudzić.

Nie każdy wie, ale ten telefon ma wyprowadzony sygnał video, w komplecie jest przewód zakończony czinczami z sygnałem video i dźwiękiem. Po powrocie wystarczy podłączyć do telewizora i można podziwiać filmiki, bez przegrywania. Po nagraniu na lotnisku można oczywiście podejrzeć film na wyświetlaczu telefonu, i np. skasować.

W przypadku tego telefonu nie jest potrzebna karta sim do pracy.

 

Podsumowując, takie rozwiązanie jako tymczasowe nie jest złe.

Mamy znośny aparat, jakąś kamerkę, odtwarzacz plików w telefonie lub na telewizorze i w razie czego można przedzwonić na 112.

 

U mnie lata bez problemu w ES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kamerke sony MHS-PM1 za799pln,w niedziele 28 03 01 zrobiłem pierwsze loty.pamięć 4GB,filmik około 40 minut zajął 900MB.naprawde to jest fulHD. Sprytne rozwiązanie obrotowego obiektywu daje możliwość podwieszenia w poziomie kamerki pod skrzydłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kamerke sony MHS-PM1 za799pln,w niedziele 28 03 01 zrobiłem pierwsze loty.pamięć 4GB,filmik około 40 minut zajął 900MB.naprawde to jest fulHD. Sprytne rozwiązanie obrotowego obiektywu daje możliwość podwieszenia w poziomie kamerki pod skrzydłem

Gdzie kupiłeś tą kamerkę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.