Skocz do zawartości

Jaka obecnie kamera na SD jest najlepsza?


markac

Rekomendowane odpowiedzi

Gość a7498787

Jesli już koniecznie coś taniego to musi mieć rozdzielczość 720x480. Miałem na początku gum cam 640x480 i byłem pod wrażeniem, że nareszcie mogę kręcić z powietrza. Gdy odleciała z modelem kupiłem brelok - może #3 nie wiem - ale o rozdz. własnie 720x480. Ta wydawała sie o niebo lepsza od poprzedniej. Nastepna to brelok #11 - prawie wszystkie filmy kręcone nią do końca stycznia. Gdy porównałem ją z #16 to już nie chce używać #11. Może więc lepiej trochę dozbierać i kupić najlepszą z tych, na które będzie ciebie stać.

Zadam głupie pytanie, gdzie to teraz kupię najtaniej ?

 

Po czym rozróżnić poszczególne wersje (z zewnątrz) ?

 

hobbyking- co to za wersja ?

 

PS Chciałem kupić używane gopro, ale cena mimo wszystko nie zachęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Za to jakość przekonuje. Żadne Breloki ani Wingi nawet nie zbliżają się do klasy Go Pro HD Hero. Niedawno pojawiła się Go Pro HD Hero 2, więc ceny używanych jedynek spadają. Przemyśl jeszcze raz decyzję u uważnie śledź oferty np. na Allegro.

 

 

Cały czas myli mnie temat tego wątku. SD kojarzy mi się w tym przypadku z niską rozdzielczością (Standard Density) niż z kartą pamięci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam głupie pytanie, gdzie to teraz kupię najtaniej ?

 

Po czym rozróżnić poszczególne wersje (z zewnątrz) ?

 

hobbyking- co to za wersja ?

 

PS Chciałem kupić używane gopro, ale cena mimo wszystko nie zachęca.

Qrcze - jak się do Ciebie zwracać personalnie? a...coś tam ? :mrgreen:

Już pisałem , że ten brelok z HK to nie wersja #16 tylko coś duuuzo gorszego. Jego rozdzielczosć to 640x480, a brelok wersji #16 czy nawet #11 to HD 720p czyli 1280x720. Różnica w jakości ogromna.

Tę wersję #16 sprzedaje tylko jeden sprzedawca i to na ebayu - w zależności od kursu złotego ok 130zł łącznie z przesyłką. Gwarantuję, że będziesz zadowolony - dwie takie kupiłem niecały miesiąc temu.

Paweł oczywiście, że żaden brelok to nie gopro ale i breloki mają przewagę - fotki. gopro nie zrobi takiej jaką zrobi #16. Mowa oczywiście o paskudnym rybim oku w gopro. Mam gopro i #16 o #11 nie wspominam. Może nagrabię sobie ale jak na jeden film nakrecony tydzień temu nie powiem , by gopro biła na głowę #16 :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz ładny, ale duże to i ciężkie w porównaniu do breloka i duży opór stawia, podobnie jak gopro. Ja np szukam kamery do ESA której nie bedzie szkoda za bardzo, zatem potrzebuję jak najlżejszej i najmniejszej. Jak ma być do fanu to bym brał breloka a jak do lotów widokowych i obróbki wideo to gopro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz ładny, ale duże to i ciężkie w porównaniu do breloka i duży opór stawia, podobnie jak gopro. Ja np szukam kamery do ESA której nie bedzie szkoda za bardzo, zatem potrzebuję jak najlżejszej i najmniejszej. Jak ma być do fanu to bym brał breloka a jak do lotów widokowych i obróbki wideo to gopro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo nie potrafię wyszukać odpowiedzi. Od czego zależy jak kamera rejestruje ruch śmigła? Jedne "paskują" inne nie, Te paski wyglądają nienaturalnie i psują cały efekt.

Na co trzeba zwracać uwagę przy kupnie lub ustawianiu parametrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie bo nie potrafię wyszukać odpowiedzi. Od czego zależy jak kamera rejestruje ruch śmigła? Jedne "paskują" inne nie, Te paski wyglądają nienaturalnie i psują cały efekt.

Na co trzeba zwracać uwagę przy kupnie lub ustawianiu parametrów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

Czas dostawy jakieś 11 - 12 dni od wpłaty nalezności.

Tak jak napisałem postanowiłem kupić ta kamerę i .................ZONK.Próba kupna poprzez ebay oraz płatność paypal kończy się fiaskiem.Wszystko idzie dobrze do momentu potwierdzenia płatności (wcześniejsze logowanie na pp i płatność jest ok), gdy wracam do ebay dowiaduje się, że nie udało się dokonać płatności.kod błędu "Nr kodu błędu10417"Jednym słowem DUPA, napisałem do paypala i zobaczę co odpowiedzą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

Czas dostawy jakieś 11 - 12 dni od wpłaty nalezności.

Tak jak napisałem postanowiłem kupić ta kamerę i .................

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZONK.

Próba kupna poprzez ebay oraz płatność paypal kończy się fiaskiem.

Wszystko idzie dobrze do momentu potwierdzenia płatności (wcześniejsze logowanie na pp i płatność jest ok), gdy wracam do ebay dowiaduje się, że nie udało się dokonać płatności.

kod błędu "Nr kodu błędu10417"

 

Jednym słowem DUPA, napisałem do paypala i zobaczę co odpowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

Nigdy nie miałem takich błędów. Ale staraj się bo warto - film w pełnym słońcu dnia wczorajszego

Udało mi się w końcu zamówić i zapłacić.Czekam na przesyłkę.Zobaczymy co ten gadżet jest warty :wink: PS Masz jakieś ujęcie jak matryca rejestruje obracające się śmigło ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

Nigdy nie miałem takich błędów. Ale staraj się bo warto - film w pełnym słońcu dnia wczorajszego

 

Udało mi się w końcu zamówić i zapłacić.

Czekam na przesyłkę.

 

Zobaczymy co ten gadżet jest warty :wink:

 

PS Masz jakieś ujęcie jak matryca rejestruje obracające się śmigło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.