Skocz do zawartości

Jaka obecnie kamera na SD jest najlepsza?


markac

Rekomendowane odpowiedzi

Karta do Sony,to nie jest taki pikuś.(nie wiem jak teraz,ale mieli zawsze jakieś ichniejsze karty,parokrotnie droższe)

Pan pikuś ;D - kupuje co tydzień w hurcie na sklep, stąd wiem że są tanie :]

 

apropos tego urządzenia - jest już kolejne o troszkę lepszych parametrach :]

 

 

- SONY Bloggie :mrgreen:

 

Dołączona grafika

 

http://www.sony.pl/product/dph-mobile-hd-snap-camera/mhs-pm5k

 

Zdjęcia 5MP, Full HD 1920x1080, obr. obiektyw, wideo 360, USB i program do udostępniania, LCD 6,1 cm

 

* Przyjemność z fotografowania i kręcenia filmów Full HD

* Łatwe i szybkie przesyłanie do Internetu przez zintegrowane ramię USB

* W komplecie obiektyw wideo 360 i karta Memory Stick™ 4 GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

to właśnie tą kamerke mam i to jej parametry a że piszesz że przepłaciłem to chyba nie o to chodzi /kupiłem w normalnym sklepie / ,jestem z niej bardzo zadowolony i to się liczy

Oczywiście, że to jest najważniejsze - reszta się nie liczy ;D

Osobiście zamówiłem tą z Full HD 1920x1080 - zobaczymy czy i ja z niej będę zadowolony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kamerke sony MHS-PM1 za799pln,w niedziele 28 03 01 zrobiłem pierwsze loty.pamięć 4GB,filmik około 40 minut zajął 900MB.naprawde to jest fulHD. Sprytne rozwiązanie obrotowego obiektywu daje możliwość podwieszenia w poziomie kamerki pod skrzydłem

Cześc Bogdan, zaprezentuj kawałek swojego filmu (fragment tego nagrania z niedzieli) - to może ja sie skusze na taki sprzecik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja waży tylko 130 gram, widziałem filmiki camileo P10 i P20 za 400pln, przepraszam ale nie ma porównania w jakości nagrań. Dzisiaj nagrałem 780MB około27 minut , naprawde ful HD . Jak mi się uda to dzisiaj w nocy coś sklece.

 

prosze o pomoc ,pogubiłem się ---jak wgrać filmik może ktoś podrzuci szybki schemacik? tak naprawde to chyba mój PIERWSZY RAZ / w tym temacie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrócę do tematu gumkama, ostatnio pojawił mi się jakiś cień na środku klatki, nie mogłem tego usunąć pomimo kilku prób usunięcia ewentualnego paprocha na soczewce obiektywu. Nawet wyciągnąłem stary eter (zdobyty w 87 roku w jednostce wojskowej gdzie służył do konserwacji optyki) :rotfl: wymyłem i nie było efektu. Stwierdziłem, że to musi być gdzie indziej i rozkręciłem kamerkę. Okazuje się, że tam jest wymienny obiektyw, to dla Diema informacja, bo narzekał na wąski kąt, tylko gdzie takie obiektywy znaleźć? Druga ciekawostka to przy próbie odkręcenia obiektywu, który był zalany klejem termicznym, wyciągnąłem cały moduł matrycy z obiektywem, ten też jest wymienny i siedzi w podstawce.

Paproch oczywiście siedział sobie na matrycy, musiał trafić tam w procesie produkcji i po prostu się przemieścił później, teraz czeka mnie ustawienie powrotem ostrości, ale z tym nie będzie problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiły się nowe „gumkamy”, już o większej rozdzielczości: http://www.aliexpress.com/product-gs/286829505-High-Definition-hidden-camera-mini-camera-video-1280-720-30fps-wholesalers.html .

Kto teraz testuje?

Zastanawiające jest to, że kamerka nie używa kodeka h.264, a w dalszym ciągu zapisuje film jako motion jpeg co będzie generowało przecież olbrzymie pliki wynikowe. Chyba, że czegoś nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na taki obiektyw nie ma szans... chyba tylko jakies szkielko powiekszajace ratowaloby.

 

Co do daty to elektronik ze mnie żaden, kolega elektronik natomiast twierdzi ze wylaczyc sie tego nie da. Generuje to procesor przed zapisem na karte wiec nie ma po drodze zadnej sciezki do przeciecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może wymienić cały zespół kamerki ?

Od razu cala kamerke trzebaby wymienic :) Jedyny ratunek to firmware bez daty. Niestety jeszcze sie nie spotkalem z gumcamem ktoryby taki firmware posiadal... Nawet kamerki turnigy maja date...

 

Smootny obraz żyleta. Ładuj ją do modelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to powiększamy wątek o kolejną odsłonę kamerki, tym razem nowy GumCam HD (niby).

 

Dołączona grafika

 

Nie miałem okazji jeszcze przetestować tej kamery w powietrzu. Dema od sprzedawcy były o wiele bardziej przekonujące. Być może to wina późnej godziny (kręciłem o 21:00) i był niedostatek światła.

 

Kamera posiada matrycę 3MP, rozdzielczość 1280x720. Potrafi także robić zdjęcia i posiada wbudowane 2GB pamięci (można rozszerzyć kartami pamięci MicroSD do 32GB).

 

Poniżej zdjęcia i filmy z kamery.

 

Dołączona grafika

 

Demo na YouTube:

http://www.youtube.com/watch?v=osDrGfUqhtQ

 

Demo off-line:

ftp://kacki.pl/pfmrc/720p/SHOT0012.AVI

 

Jakość będzie można dopiero określić po normalnym kręceniu przy dziennym świetle, ale to najwcześniej w weekend.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.