Skocz do zawartości

Jaka obecnie kamera na SD jest najlepsza?


markac

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie chcialo mi sie obrabiac, kamera wylaczyla mi sie po 4min bo sie okazalo ze mam full karte wiec daje czysty filmik. Jak widac wibracji nie ma nawet na silniku. Latalem w goglach oczywiscie, najlepszego jak zwykle nie mam zeby cos zmontowac. Latalem o 18.30 - ciemno juz sie robilo.

 

 

Zauwazylem ze dzwiek pipcy sie jak zle zakonczy sie nagrywanie. Ale komu dzwiek do czescia potrzebny... :)

 

 

ps. jak dlugo wytrzymuje Wam bateria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze dzwiek pipcy sie jak zle zakonczy sie nagrywanie. Ale komu dzwiek do czescia potrzebny... :)

 

Wystarczy zakleić taśmą mikrofon i powinno pomóc. Świst powietrza za to genialnie słychać, przypominają mi się moje latanie na paralotniach :] No i obiektyw troszkę za bardzo w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy grupowego zamówienia na gumcamy.

 

Zakupiłem właśnie 25 sztuk dla osób, które potwierdziły chęć zamówienia:

 

http://offer.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewBidsLogin&item=270441471705

 

Czekam na invoice do zapłaty, a potem pozostaje nam jedynie czekać na paczkę z napisem Made in China ;)

 

Update: Właśnie zapłaciłem za towar, więc pozostaje czekać na przesyłkę. Przesyłkę ubezpieczyłem (ubezpieczenie wyniosło 25$) czyli wychodzi po dolarze na każdą sztukę. Niestety sprzedawca niechciał już bardziej opuścić ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To trzeba było wyłożyć kase i zamówić dla kolegów z forum ,mądry to każdy jest a jak co do czego przychodzi to cisza.

(...)

Nie deklarowałem się w temacie, że zorganizuję jakieś zamówienie, nie byłem wcześniej tym zainteresowany, więc o co chodzi? Może jakbym kupił kamerę za tydzień i wtedy o tym napisał, a nie "zaraz" po zbiorowym zamówieniu to nie byłoby takiego komentarza...

Wogule o czym dyskusja nie ma znaczenia czy 18 czy 25$ to sa tak śmieszne pieniadze że jak komus to robi róznice to powinien kupić flycamone kilka razy drożej .

Na poprzednich stronach tematu widać, że chodziło o to, żeby jak najbardziej zbić z ceny i ta informacja może się komuś przyda.

 

Zgadzam się tylko z jednym - po co ta dyskusja? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak... tych kamerek jest z 30 wersji, jedne nagrywaja z 12fps, inne 15fps a od tego sprzedawcy jest pewnosc ze 30fps bo juz mamy takie w domu. Zawsze mozna zaryzykowac dolca mniej i tracic polowe predkosci nagrania, ale czy to ma sens dla 25 zamawiajacych?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko, że ja nie bardzo mam czas na grzebanie po eBayu i analizowanie ofert. Gość od którego kupiłem był wymieniany jako sprawdzony dostawca dokładnie tego sprzętu jakiego szukamy (czyli kamery 30fps) - tak przez Kolegów z forum jak i na forach zachodnich (i z resztą w przeciwieństwie do tego powyżej nie ma negatywów, choć i tu to niewieli procent) - stąd zdecydowałem się zamówić u niego. :>

 

PS.: Na takie posty jak wyżej czas był przez cały zeszły tydzień - teraz to już 'po ptokach' ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj polatałem sobie trochę i filmowałem - pogoda była wspaniała. Wrzuciłem film najpierw do Movie Maker - "skróciłem go z 400mB do 56MB. Potem do Videostudio8 dodałem muzykę i film zrobił się 3x pojemniejszy...

Nie wiem czy coś zrobiłem nie tak ale nie mogę go oglądać na youtubt tak jak każdy inny; klikając rozdzielczosć HQ spowolnienia są olbrzymie, momentami tak jak gdyby oglądało się slajdy :( . Miejscami pokazują się kwadraty rozpikselowane. Czy widzicie to tak samo jak ja? :

Może to jakieś moje ustawienia lub zasmiecony komp?

Film załadował się dziś rano po pierwszej i do tej pory na mojej stronie youyube nie widać jego ikony jako kadru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest OK.

 

Natomiast przeszkadzają paski i zniekształcenia powstające w skutek 'filmowania przez śmigło' (może trzeba dorobić synchronizator jak w myśliwcach z I WŚ? ;)))

Natomiast muzyka raz jest cicha, raz głośna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba szykują sie kłopoty... :(

Po wstawieniu obu filmików z gum cam od youyube dostałem taką wiadomosć:

 

Drogi użytkowniku

Film Aqua Star może zawierać treść, która należy do: UMG.

 

Nie są wymagane żadne działania. Jeśli jednak chcesz wiedzieć, jak to wpływa na film, odwiedź sekcję konta dotyczącą dopasowań identyfikatora filmu wideo, aby uzyskać więcej informacji.

 

Natomiast w filmiku z samochodu podobna tresć ale , że film może zawierać treść: Sony Music Entertainment.

 

Domyślam się, że chodzi o podkład muzyczny - czy to znaczy, że złamałem jakieś prawo? Praktycznie każdy film na youtube czy innych posiada podkład muzyczny. Czy wy dostaliście podobne komunikaty ? I co mam zrobić usunąć podkład? nie stać mnie na wielomilinonwe odszkodowania w $ mimo, że od września dostałem podwyżkę z 3% :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystałes muzykę do której prawa autorskie ma partner YouTube - oni mają sprytny automat, który porównuje ścieżkę dźwiękową filmu do tych, które ma w swojej bazie - na ogół nawet przefiltrowanie dźwięku itd nie pomaga...

 

Rozwiązaniem może być zamiana ścieżki dźwiękowej na te, które są dostępne w ich bazie za darmo (można wybrać w opcjach filmu).

 

Często jest tak, że przysyłają takie 'ostrzeżenie' i jedynie dodają potem jakieś reklamy do filmiku, ale czasami potrafią w ogóle wyciąć dźwięk...

 

Rozwiązanie - odpuścić sobie youtube i korzystać z innych serwisów - np. DivShare ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.