Skocz do zawartości

Jaka obecnie kamera na SD jest najlepsza?


markac

Rekomendowane odpowiedzi

Co do ładowania to nie jest tak różowo. Moim zdaniem kamerka źle mierzy napięcie akumulatora i czasem wydaje się być naładowana, a przestaje działać po 5 minutach, a czasem się ładuje kilka godzin i nadal nie miga. Ja na pewno przerobię na zewnętrzne ładowanie, a najchętniej na zewnętrzne zasilanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 287
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wczoraj wiało niemiłosiernie, ale z kolega pobawiliśmy się znowu kamerkami. Da się je wozić wszystkim i wszędzie. Na początek Extrim, niestety jak poprzednio nieuważne zamocowanie kamerki skutkowało przerwaniem jej pracy, a szkoda, bo miała akurat dawać widok do tyłu z rejestracja ruchu steru wysokości i kierunku, dołożyłem wcześniejsze nagranie z kamerki pod skrzydłem. Trzeba uważać, aby nie dociskać karty pamięci w trakcie mocowania, bo wciśnięta zbyt głęboko skutkuje przerwaniem nagrania.

Dołączona grafika

ftp://153.19.156.122/FTProot/modelarnia/Inne/Extrim1.MPG

Dołączona grafika

Kamerkę powoził również EasyCub i to mocowaną do statecznika pionowego tylko po jednej stronie. Widać na tych przykładach, że tak małe i lekkie urządzenie można wozić dowolnie, według własnego widzimisię.

ftp://153.19.156.122/FTProot/modelarnia/Inne/EC1.MPG

Filmy tym razem krótsze, tylko około 30MB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli by jednak wyszło coś z wspólnego zamówienia to również pisał bym się na 1szt. -zależnie od ceny może dwie.

A powiedzcie mi jeszcze jedno jak jest z rejestracja dźwięku? , mógłby ktoś nagrać albo linka zapodać(na yt szukałem i ciężko) gdy ktoś mówi coś do niej.

z góry dzięki.

teraz obejrzałem film pana Andrzeja i na początku można usłyszeć pewne zwroty ,a jak jest z nieco dalsza odległością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerka wisi w kieszeni, ja idę w butach na podeszwie gumowej. Na nagraniu jest jakbym szedł w podbitych butach wojskowych ;D Jest na prawdę bardzo czuła - chyba az za czuła. Do lotu założę gąbkę by nie było słychać tego okropnego świstu powietrza.

Macie sprawdzone miejsca mocowania ? Znaczy czy lepiej filmować obraz przód/skos w dół, tył, bok, na płask? Zeby znowu przez 200MB nie tylko sliczne chmury było widać :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy grupowego zamówienia na gumcamy.

 

Dostałem odpowiedź od sprzedawcy

 

Hi friend

Thanks for your inquiring very much, if you purchase 10pcs or more, we can supply you at $19 including shipping fee to Poland.

Sincerely hope you can accpet it, thanks!

Any question pls let us know.

Best regards

Bolangliu168

 

Nie bardzo rozumiem "we can supply you at $19" - 19$ za sztukę (z wliczoną przesyłką), czy 19$ za przesyłkę. Raczej to pierwsze - wysłałem jeszcze zapytanie, żeby doprecyzować. Pewnie niedługo będzie odpowiedź i wtedy będzie można zamówić, jak chętni potwierdzą ilość sztuk i chęć zamówienia.

 

Przy 19$ za sztukę wychodzi to (dla osób z forum) po około 55zł na miejscu + ewentualny koszt cła dzielony na ilość zamówionych sztuk + ewentualny koszt przesyłki w obrębie kraju.

 

W tej chwili zebrałem chętnych na 20 sztuk więc może jeszcze coś się da urwać z tej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś polatałem modelem spalinowym. niestety film chyba jeszcze gorszy niż poprzedni z lotu. Może w spalinie wszystko bardziej drży lub mocowanie zbyt luzne - obraz raczej nieostry :( Kąt ok 45 st też chyba żle dobrany. Mimo, że model waży ponad 2kg to momentami wisiał w miejscu tak wiało, a że miejsca było nie za dużo więc częste nawroty. A miało być tak super....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotyczy grupowego zamówienia na gumcamy.

 

Tym razem odpowiedź bardzo szybko:

 

"Hi friend

 

Thanks for your reply.

Yes the total price for 10pcs is:19$/pcs * 10 = 190$ total including shipping fee.

Sincerely hope you can accept it, thanks!

Any question pls let us know.

Best regards

Bolangliu168"

 

Czyli wychodzi 19$ za sztukę już w Polsce. 1$ to moim zdaniem nie taka znowu mała zniżka (5%), tym bardziej że te kamerki (prawdopodobnie do tego modele 15fps) kosztują na innych eBay-owych aukcjach w okolicach 24-29$, o cenie na Allegro nawet nie wspominając.

 

Z osobami, które wyraziły chęć zamówienia skontaktowałem się przez PM w celu ustalenia ilości itd. W tej chwili lista jest już zamknięta (przy tej ilości sztuk koszt wyniesie prawie 1400zł - wolę większą ilością pieniędzy nie ryzykować, ale jeśli z zamówieniem wszystko wyjdzie OK, a myślę, że tak będzie to istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że będę robił kolejne zamówienia u tego człowieka już w celach handlowych (przy czym dla ludzi z forum cena będzie po kosztach zakupu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.