Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Masz rację . Pomyliłem MK17 z MK12. W MK-16 brak było tej czerwonej dyszy wlotu powietrza do rozpylacza (wlot powietrza był wykonany jako całość z gaźnikiem) oraz śrubki którą widać pod spodem wlotu powietrza. Może jest to wersja rozwojowa MK-16 której CSH u nas nie rozprowadzała :shock:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest to wersja rozwojowa MK-16 której CSH u nas nie rozprowadzała :shock:.

Rozprowadzała,rozprowadzała.Od pewnego momentu nie było już szesnastek a tylko siedemnastki.Zadziwia natomiast mnie wykręcenie tylu elementów w tym "nieużywanym"egzemplarzu z Allegro.Głowica tez wygląda na niedokręconą. :crazy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/silnik-spalinowy-czterosuwowy-asp-fs-61-ar-9-95ccm-i1519317667.html

nawet zastanawiałem się czy nie kupić bo mieszkam dwadzieścia parę km ale jak zobaczyłem, że handluje talmudami to mi ochota odeszła :) na przesyłkę mnie nie stać (chyba ,że ten list leci przez stację kosmiczną) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą chyba mam prawo nie zgodzić sie z taką opłatą za prze3syłkę?

Nie - kupując zaakceptowałeś warunki sprzedającego ... może jedzie 500 km do najbliższej poczty ??? i opłata tak wysoka - ale ten numer jest o wiele wyraźniej widoczny na wielu aukcjach na ebay'u ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga właściciel portalu powinien rugować takie praktyki, w końcu to bije pośrednio także w jego wiarygodność, a jeśli wystawcy się to nie podoba, cóż, nie musi tam wystawiać.

Takie jest moje zdanie, choć zdaję sobie sprawę, że może ktoś powiedzieć "widziały gały co brały"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość decodrew

Swoja droga właściciel portalu powinien rugować takie praktyki, w końcu to bije pośrednio także w jego wiarygodność, a jeśli wystawcy się to nie podoba, cóż, nie musi tam wystawiać.

Takie jest moje zdanie, choć zdaję sobie sprawę, że może ktoś powiedzieć "widziały gały co brały"..

W regulaminie jest chyba o tym wzmianka więc aukcje można zgłosić gdzie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.