Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba się nie dogadał z kupującym. No i nie ma już opcji odbioru osobistego.

 

http://allegro.pl/silnik-asp-fs-61-ar-czterotaktowy-i1520596428.html

Koles po prostu zapłąci mniejszą prowizje. typowy chwyt jak na Ebay. Cos za 1$ a przesyłka 50$. Wszystko zgodnie itp. Sam tak robiłem kiedys. Sprzedałem swerwa za 1zł a przesyłka 200zł a jakis cymbał kupił i powiedział ze da 10zł za przesyłke. Cena końcowa bywa podobna do innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Model ten kupiłem kilka lat temu, mam nadzieje,że teraz materiał jest znacznie mocniejszy.

Model był źle zapakowany, połamane zostały w transporcie stateczniki pionowe, co do materiału to nie był styrodruk, to coś innego, jak materiał pod panele ? Był bardzo kruchy łamliwy i bardzo szybko pękał-podobny do tego na zdjęciu.

Co do ceny, jeżeli masz na tyle czasy -zrób, ja kupiłem

 

Po naprawie, syn miał sporo frajdy ja również. Śmigał w powietrzu jak i po trawie. Jedna próba na wodzie zakończyła się pomyślnie, ale należałoby uszczelnić elektronikę.

 

Tu możesz podglądnąć. http://pfmrc.eu/viewtopic.php?t=37493&postdays=0&postorder=asc&start=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darek_op, super stan i prawie darmo :mrgreen: ale sprzedający oferuje więcej takich kwiatków

Może i ma więcej takich kwiatków, ale czasem może się opłacić.

Jakiś czas temu miał spory wysyp serw używanych w nieznanym stanie. Kupiłem u niego 7 serw Standard po 2-3zł za szt. 5 z nich działało a 6 złożyłem z tamtych 2 więc zrobiłem niezły deal :). Co prawda nie odważyłbym się włożyć ich do samolotu ale w moich modelach szkutniczych ( do steru ) sprawują się doskonale.

 

Pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Kupiłem u niego 7 serw Standard po 2-3zł za szt. 5 z nich działało a 6 złożyłem z tamtych 2 więc zrobiłem niezły deal :). Co prawda nie odważyłbym się włożyć ich do samolotu ale w moich modelach szkutniczych ( do steru ) sprawują się doskonale.

 

Pozdrawiam

Piotrek

Jak Ci łódka popłynie w siną dal z zablokowanym sterem jak Bismark to dopiero będzie niezły deal. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my się śmiejemy ze ślimacznicy a cytat z wikipedi:

 

ślimak: wirnik śrubowy z gwintem trapezowym. Zwykle wykonywany ze stali hartowanej

ślimacznica (koło ślimakowe): koło zębate z zębami śrubowymi, wklęsłe w przekroju wzdłużnym. Zwykle wykonane z żeliwa lub z brązu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.