Skocz do zawartości

Rodzynek z allegro


tikicaca

Rekomendowane odpowiedzi

hahah dostałeś specjalną dedykację

Gdybym dostał tę odpowiedź na maila po moim "wtrąceniu" się w aukcję to ucieszyłbym się, że mozna z gościem dyskutować. Jednak on zaczął od tego, że nie jesteśmy na TY. Dodał bym się nie wymądrzał i nie mam pojęcia co to jest FPV...

To, że od 40 lat zajmuje się modelarstwem to tym bardziej powiniem zdawać sobie sprawę jak bardzo oszukuje licytujących wpisując owe magivzne FPV w tytule.

Ale mnie bardziej śmiać się che z obrońców tej aukcji na RC-FPV gdzie dowodzą, że nie oszukuje bo każdy nagrany materiał z lotu to FPV...Brak słów...

Na wpis pod moim adresem zdecydował się pewnie po mojej niechęci dalszego korespondowania z nim.

Przemek - ale co miał odczytywać? To zwykły brelok 720x480 więc miał wstawiać fragment nagrania? A po co?

Tak własnie próbuje się inteligentnie oszukiwać - coś wspomnę ale nie wiem jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W takim razie to jest kamera do FPR* a nie FPV

 

*First Person Recorder :lol:

 

PS wiem coś o tych aukcjach, dopiero co kupiłem dzieciom grę po polsku, z czeską okładką, wydaną na rynek ełropejski, więc " ... o co Panu chodzi, proszę Pana ... jesteśmy w unji ..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS wiem coś o tych aukcjach, dopiero co kupiłem dzieciom grę po polsku, z czeską okładką, wydaną na rynek ełropejski, więc " ... o co Panu chodzi, proszę Pana ... jesteśmy w unji ..."

 

Haha miałem dokładnie to samo, kupiłem polską wersję gry na PS3. Może i wersja EU, język w grze PL, ale okładki po węgiersku o czym nie było mowy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oto co dzisiaj zobaczyłem:

 

http://allegro.pl/sa...3142738015.html

 

Przedmiotem aukcji jest kompletne badziewie ale szczerość opisu godna naśladowania.

Z drugiej strony dziwne jest dla mnie sprzedawanie za kilka złotych czegoś czym latało się kilka lat i z czym wiąże się wiele wspomnień.

 

Ale ma skurczybyk ogon krzywy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam kolejnego rodzynka : http://allegro.pl/ze...3265047625.html

Nie ma to jak dokładny opis sprzedawanego przedmiotu , i do tego taka tania przesyłka :P , a później jakiś amator będzie się dziwił czemu mu to video na 1,2ghz nie działa :)

 

"Częstotliwość 5800mHz." czyli.. 5,8 Hz zlosc15_(www.e-gify.pl).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz racji. Kosztuje mniej więcej (a nawet więcej) od tej ceny na Allegro. Sprawdź.

 

A może jednak?

Specification:

Size: 52x30x12mm

Weight: 18g incl. battery & keychain

Video lense: 640x480 pixel (correct aspect ratio)

Battery: Lithium Polymer

FPS: 30 (True Rating)

 

Pixel: 1280x960

 

Continuous video recording time: 60min

Voice-activated standby time: 120 hours standby time

Capacity of memory card: Can support upto 16GB (max.)

USB interface: USB1.1/2.0

 

PRICE:$7.69

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.