Skocz do zawartości

X Piknik Modelarski Żar 2010 - zapisy są otwarte!


Piotrp_de

Rekomendowane odpowiedzi

Moi Mili,

 

właśnie zostały otwarte zapisy na dziesiąty jubileuszowy Piknik na Żarze. Mam nadzieję że uda mi się zapewnić na ten Piknik parę niespodzianke dość sporego kalibru! Ale o tym później. Na razie zapraszam na nowo stworzoną stronę

 

Nowe i odpowiednio uroczyste jest też nowe logo Pikniku:

 

Dołączona grafika

 

Bardzo bym prosił o podsyłanie fotek modeli które będą uczestniczyły w Pikniku.

 

Inna sprawa to... Pozwólcie, że zawołam: SZUKAM "FRAJERA"!

 

Bardzo bym się cieszył by znalazł się ktoś, kto by odemnie w całości przejął na ten Piknik troskę i organizację o depozyt nadajników. Wreszcie mamy sprawdzony i działający program do komputera, który znacznie ułatwia życie przy kontroli częstotliwości. Ja chciałbym się tym razem móc bardziej skoncentrować nad konferansjerką oraz organizacją tego co będzie się działo na polu wzlotów. Bardzo proszę rozważyć ten krok i podesłać mi swą kandydaturę. Wtedy można będzie omówić dalsze kroki. Moja jak najdalej idąca pomoc i wprowadzenie jest w tym względzie oczywiste. Zakładam, że będzie to ktoś, kto już w Piknikach uczystniczył i może nawet pomagał przy wydawaniu nadajników. Liczę na Was!

 

Pozdrawiam Piotr

 

www.zar.piotrp.de

www.piotrp.de

www.p-photo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

już się zapisałem ;) Piotrze czy możesz zdradzić co to za niespodzianki.

OK - nadszedł czas i mogę zdradzić niespodziankę. Mam potwierdzony występ kolegów z Czech Great War Flyoing Circus. Grupa ta została nagrodzona pucharem Best Of Show w ub. roku w Lehrte. Będzie to pierwszy w Polsce reżyserowany pokaz modelarski z efektami pirotechnicznymi. W powietrzu będzie naraz ok 12 modeli broniących polowy lazaret na ziemi - a wszystko to z odpowiednim podkładem dźwiękowym (komentarzem).

 

Planuję 2 pokazy w sobotę (godz. 12:00 i 16:00) oraz jeden w niedzielę (godz. 12:00).

 

Dalej - jeden model z napędem turbiunowym już jest, a mamy jeszcze szanse na zobaczenie Airlinera z dwiema turbinami w powietrzu.

 

Następna potwierdzona niespodzianka, to cały szereg przepięknych i ogromnych modeli. Jeden - Bücker jest już w galerii Pikniku a zapowiedziane są jeszcze takie cuda jak:

AJCHI rozpiętość 4500 mm silnik gwiazdowy 420 cm?, Ła7 rozpiętość 3600 mm silnik gwiazdowy 420 cm?, BRISTOL:

 

Dołączona grafika

 

rozpiętość 4500 mm silnik gwiazdowy 420 cm?. IŁ 2 STURMOVIK rozpiętość 4400 mm silnik ZDZ 310cm? i VESTLAND LYSANDER rozpiętość 4000 mm z MOKI 215cm3.

 

To tylko kilka modeli, które na Zarze jeszcze nie latały i z pewnością znacznie uatrakcyjnią nasze jubileuszowe spotkanie.

 

Teraz trudniejsze sprawy. Moje prośby i błagania o kogoś chętnego do zajęcia się kontrolą częstotliwości niestety nie zostały (jeszcze) wysłuchane :(

 

Mamy największe w Polse spotkanie modelarskie i niestety ciężar organizacyjny nie jest do udźwignięcia dla jednostki. Mam cały czas jeszcze nadzieję na pomoc z Waszej strony! Chodzi tu głównie o organizatora kontroli częstotliwości. Kogoś kto się samodzielnie (ale z moim pełnym wsparciem) tym zajmie.

 

Teraz dalej - potrzeba nam lepszego nagłośnienia. Czy ktoś mógłby w tym względzie nas wesprzeć?

 

Liczę na Waszą pomoc.

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że Wrocław lubi głośno! :jupi: Super. Na Zarze jest wzmacniacz i dwa głośniki wystarczające na nagłośnienie przestrzeni powiedzmy 50 x 50 metrów. Czyli starcza akurat przed górnym hangarem. Jednak cała przestrzeń przed dolnym hangarem, która jest większa, a i tam znajduje się znakomita większość publiczności jest zupełnie "nie dogłośniona".

 

Na Zarze są też dwa mikrofony - jeden na długim (tak z 10 m) kabelku a drugi bezprzewodowy. Od biedy wystarcza, ale naturalnie dwa mikrofony bezprzewodowe o nieco większym zasięgu były by super. Zasięg tego z Zaru, jak ma on dobrą baterię, wynosi ok 30 - 40 metrów. Jak by jakiś był który potrafi z 50 - 70 m to byłyby luksus.

 

Było by świetnie, jak byście się obaj dogadali co kto ma, jak z kompatybilnością i dali mi na maila znać. Jeden z problemów miałbym z głowy :jupi:

 

Pozdrawiam Piotr

 

www.piotrp.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.