Skocz do zawartości

X Piknik Modelarski Żar 2010 - zapisy są otwarte!


Piotrp_de

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 197
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Cześć,

 

wznawiam prośbę o pomoc w nagłośnieniu Pikniku! Wcześniejsze oferty pomocy jak na razie wsiąkły... Napewno jest tu pewną przeszkodą, społeczna działalność w tym względzie. Funduszy na to nie mamy ale w organizacji Pikniku działa wielu Kolegów za zwykłą satysfakcję zrobienia czegoś dla innych. Może się jeszcze ktoś zgłosi tak byśmy mieli prządne nagłośnienie dla nas i dla publiczności. Dzięki!

 

Pozdrawiam Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pikniku Żar czeska grupa przygotowała przepiękny pokaz , niesamowity realizm,

 

http://www.modellshow.cz/index.htm

 

za organizacje jak widać na fotkach odpowiedzialnych jest kilkadziesiąt chyba osób

 

pokaz zrobił na mnie ogromne wrażenie.. zreszta pewnie nie tylko na mnie bo zdaje sie jeżdżą z nim po świecie:)

kilkanaście makiet kolo 2,5m do 3m rozpiętości w powietrzu , wybuchy ogień...

 

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=mDBHp-OuZN8

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zna może tytuły utworów wykorzystywanych podczas pokazów Great War Flying Circus?? Akrobatów było bardzo mało, szybowców także :) I chyba bardzo dobrze bo to można było co roku zobaczyć ( zwłaszcza akrobaty które dla widza mogą być nudne - każde takie same i robią to samo w powietrzu... ). Taki piknik jak w tym roku wydaje mi się o wiele ciekawszy i atrakcyjniejszy niż w latach ubiegłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.