Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam czy jest ktoś do kogo paczka doszła np. po 4 miesiącach ? .Bo ja już czekam prawie trzy i pół miesiąca i powoli tracę nadzieję w międzyczasie

zamówiłem drugą ale teraz już będę pilnował okresu 45 dni na spór w Pay Pall-u. do tej pory wszystkie dochodziły ale jak zaczęli wysyłać przez

Malezję to zaczął się jakiś dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem 21 z magazynu EU. 25 napisałem do supportu z zapytaniem o moje zamówienie. Po 10 minutach dostałem odpowiedź, że przepraszają i paczka zostanie wysłana jak najprędzej. Popołudniem 25 przyszedł mail z numerem przewozowym i paczka jedzie już do mnie :-)

 

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

 

P.S.

Dzisiaj w trackingu mam już wpis: 28.02.2014 07:43 Paczka w doreczeniu Polska Bielsko Biala

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest ktoś do kogo paczka doszła np. po 4 miesiącach ? .Bo ja już czekam prawie trzy i pół miesiąca i powoli tracę nadzieję w międzyczasie

zamówiłem drugą ale teraz już będę pilnował okresu 45 dni na spór w Pay Pall-u. do tej pory wszystkie dochodziły ale jak zaczęli wysyłać przez

Malezję to zaczął się jakiś dramat

 

Pablos - ja mialem podobna sytuacje. Dla przypomnienia:

Przesylka zamowiona i zaplacona 12 Gru 2013.

Wyslana 13 Gru 2013 poczta malezyjska.

Traking dlugo sie nie uaktualnial - ale w koncu w polowie stycznia pokazal 22 Gru 2013 - nadano do Royal Mail.

Oczywiscie nie dopilnowalem 45 dni w Paypalu.

Z HK Live Chat gadalem chyba z 10 razy. W koncu 25 Sty 2014 HK zalozylo spor z dostawca uslug pocztwowych w sprawie zaginionej przesylki ktory mial trwac 4-6 tygodni.

Traking caly czas wskazywal ze przesylka dotarla do kraju docelowego - czyli UK. Pisalem do 3 dostawcow: Pos Malysia - twierdza ze paczka dostarla do kraju docelowego.

ParcelForce w UK - bo traking wskazywal ze paczka jest "obrabiana" przez ich siec. Mily customer service z Parcel Force odeslal mnie do Royal Mail. Myslalem ze tylko claim form cos zdziala - ale napisalem zwyklego emila i o dziwo dostalem odpowiedz - i to nawet dwie. Jedna ze przepraszaja, ze paczka gdzies im sie zapodziala, ale po tak dlugim okresie nie sa w stanie okreslic gdzie ona jest. Druga ze powinienem zglosic sie do sklepu, a oni wystapia o odszkodowanie , bo firmy pocztowe sa zrzeszone w jakiejs miedzynarodowej organizacji pocztowej gdzie za zgubiona paczke z trakingiem przysluguje rekompensata. W czasie jednej z rozmow z HK live zalaczylem email z odpowiedzia z Royal Mail. W miedzy czasie zalozylem tez request w HK 24 support, na ktory dostalem odpowiedz, ze w przeciagu 30 dni od zlozenia claimu u dostawcy pocztowego dostane refund. W tym tygodniu minelo 30 dni od daty wszczecia postepowania z poczta. Wczoraj rozmawialem z pania na Live Chat, ktora zrobila refund request na moje konto Paypal. Podobno trwa to ok 7 dni (pewnie roboczych) - teraz w razie problemow mam sie kontaktowac z Paypalem. Za 2 tygodnie dam update czy pieniadze wrocily. Tak wiec po prawie 2.5 miesiacach jestem blizej wyjasnienia sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki japim za odpoweidż u mnie sprawa wygląda identycznie jak u Ciebie. Paczkę nadano do Royal Mail i to też było 22 grudnia może im sie ta partia paczek potopiła albo co :angry: .Paczka popłynęła do UK status jest cały czas tranporting pisałem do supportu w HK odpisali że bedą wyjasniać.

Czyli nie mam raczej na co liczyć że paczka jeszcze dojdzie no to w takim razie bedę męczył HK niech wyjasniają co się stało .Trzeba się uzbroic w cierpliwość bo to będzię chyba długo trwało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

do tej pory z zamówionych 4 paczek z HK przez poczte malezyjską dotarła jedna i kolejna jest juz na trackingu w PL (paczki po 100-200g)

pierwsza prawie kilogramowa wysłana 16 stycznia do dzisiaj nie dotarła

założony spór na PayPalu i zaraz po tym przekształcony w roszczenie

w tej chwili PayPal bada sprawe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja czekam na paczkę od 15 grudnia. Przegapiłem termin założenia sporu i obecnie jestem w trakcie wyjaśniania sprawy przez Support Center. Z tego co mi napisali mają termin na wyjaśnienie do 27 marca. Paczkę wysłali przez

Malezję, tracking kończy się na wyjściu z Malezji i cały czas ma status "transporting". Normalnie nóż się w kieszeni otwiera.

 

Pozdrawiam Krzysiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wszytko jest w EUR większość interesujących mnie rzeczy (FrSky) jest w International...

Do mnie właśnie leci przez Malezję oczywista ... doleciała do WER wawa i dostała zaparcia na zielonych krasnoludkach.

Szła wg trackingu 10 dni wg realiów 30 dni.

A tak w ogóle kino z tym trakingiem jest .. paczka idąca z Singapuru ma kraj nadania "Szwecja" ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.