Skocz do zawartości

http://hobbyking.com/


slawko_k

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś otrzymałem paczkę z regulatorem wysłanym w ramach gwarancji. Jestem pozytywnie zaskoczony, ponieważ wystarczył opis sytuacji co się dzieje i zdjęcie z zaznaczonym prawdopodobnym miejscem uszkodzenia. Wadliwego regulatora nawet nie musiałem odsyłać. Cała procedura od chwili zgłoszenia trwała ok 35 dni. Tym razem plus dla HK.

 

Pozdrawiam Krzysiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

Moja paczka 10.05 została nadana. Tracking pojawił się 14., gdzie fizycznie paczka dotarła na pocztę 04.06. Od tygodnia czeka na kontener ("item posted over the counter"). Coraz bardziej żałosne są te czasy, zarówno nadania przez HK, jak i obsługi Malezyjskiej poczty.

 

Dodano: Magazyn globalny.

 

Wysłane z tapacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny powód by zamawiać w oddziałach europejskich, średnio idzie 3-5 dni, do tygodnia.

Ostatnio zamawiałem kolejne baterie z Holandii, 4 dni i były.

Szkoda, że w magazynie europesjkim nie ma modułów i odbiorników 2,4 GHz.

 

Wysłane z tapacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiem Wam jak jest ze mną. Zamówiłem 2 paczki w odstepie 4 dnie (16 i 20 maja). Obie z lipolami a że mieszkam na Malcie, to lipola tu poczta lotniczą się nie wyśle, dziwne ale cóż. Wysłałem do kolegi z Polski wiedząc że 20-28 czerwca bede w kraju to na luzaka sobie odbiorę. I pierwsza z paczek 26 maja została wysłana do Warszawy według trackingu. I jak na razie amba ją wcięła. Druga za to po 2 tygodnich posiadania statusu shipment pre-alert została 5 dni temu zatrzymana przez malezyjskie cło ze względu na niebezpieczną zawartośc. 2 akusy lipo i pare cześci do heli. NIedrozwoje z live-chata HK w kolko pierdzielą te same grzeczne farmazony i nic sie nie da od nich dowiedziec. To moje pierwsze 2 zakupy u nich i nigdy wiecej. Co mi po dobrych cenach jak towaru nie potrafia dostarczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może troszkę inaczej, żalić się nie będę na HK :). Ogólnie przelicznik PayPall jest moim zdaniem złodziejski. Płacił ktoś z konta walutowego po przeliczniku bankowym który troszkę lepiej wychodzi? Ewentualnie może macie jakieś inne metody które pomijają przelicznik PP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A płacił ktoś z czegoś takiego http://allegro.pl/platnicza-karta-walutowa-prepaid-usd-cinkciarz-pl-i4324169469.html ? Na pewno nie ma prowizji za płatność, jedynie co to przy zasileniu i przewalutowaniu przelicznik jest mniej korzystny jak ten podawany przez NBP, ale ... jak to wychodzi finalnie? Na pewno lepiej jak przewalutowanie przez PP lub płacenie z konta walutowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalkuluj dokładnie to na pewno się opłaci. Z mojej kalkulacji wynika,że karta prepaid za 15 zł równa się prowizji paypal za zakupy wartości ok. 300 $. To tak na start, do tego jest to karta Visa na którą trzeba najpierw wpłacić kasę by móc nią płacić, dochodzą koszty przelewów a prowizja i tak jakaś będzie bo nie ma charytatywnych instytucji finansowych. Płacąc tą kartą HK doliczy 2,93% prowizji a jak zarejestrujesz kartę w paypal nie ma prowizji HK ale jest paypal :) Różnice nie wielkie albo wcale. Tylko te początkowe 15 zł zapewne odnawialne co jakiś czas. Wiele banków oferuje Kartę kredytową Visa za darmo. Kalkuluj dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wykonać pierwszy zakup w HK EU. Polecacie by brać przesyłkę:

Registered (Tracking) Parcel - Netherlands to Poland  EU8.29 

czy wystarczy

Standard (No Tracking) Mail - Netherlands to Poland  EU2.27

?

 

rozumiem, że ta druga jest nierejestrowana i w przypadku zaginięcia nie ma kogo ścigać...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam wykonać pierwszy zakup w HK EU. Polecacie by brać przesyłkę:

Registered (Tracking) Parcel - Netherlands to Poland EU8.29

czy wystarczy

Standard (No Tracking) Mail - Netherlands to Poland EU2.27

?

 

rozumiem, że ta druga jest nierejestrowana i w przypadku zaginięcia nie ma kogo ścigać...?

Jestem zdania, że produkty o wartości większej niż 70 zł powinno się brać tylko poprzez rejestrowana. Jak coś z paczki zginie po drodze, będzie wiadomo, w którym państwie szukać złodzieja:p jakkolwiek ostatni raz otwarta paczka dotarła do mnie 6 lat temu.

 

Wysłane z tapacza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.