Skocz do zawartości

inne hobby


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie irytuj się, fakt pisania niezrozumiale jest, to że sam napisałeś bez ogonków również.

 

Proponuję obu panom zwracać uwagę częściej na to co piszą chociaż sam uważam tak jak Marcin że pisanie bez ogonków łatwiej wybaczyć niż pisanie ciurkiem bądź z błędami typu rozumie itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporty generalnie :)

 

kitesurfing, narty/snowboard/snowkite, rower ostatnio mniej, kiedyś wspinaczka skałkowa, w przyszłości może paragliding

samochody by też interesowały bardziej, gdybym miał garaż/warsztat i miał ewentualnie gdzie w nich podłubać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "pakowania" no to się nie wypowiem, daleko mi do jakiejkolwiek aktywności jako kulturysta. Niestety to się nazywa uwarunkowania biologiczne. Z resztą jak będę chciał nosa utrzeć to nie potrzebuje bić ...

 

Co do akwarium to dlaczego nie pobawisz się w holenderskie jak juz masz takie warunki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mustang jest przereklamowany, zreszta idea tego samochodu to samochód dla dzieci bogatych rodziców ... Do tego mały ...

ja sprosrod wszystkich muscle car wybralem mustanga ... odrazu

 

podoba mi sie Linia nadwozia , te "oczy" ( nieprzepadam jedynie za mustangiem mach I)

sądze ze nie jest tak bardzo przereklamowany jak np. Bugatti veyron (wszyscy mowia teraz o tej krowie- mnie sie nie podoba ai troche... tylko silnik w ukladzie w)

no i wszelkiej maści BMW

 

U mnie pełno tego jeździ... i każdy chce miec bmw ( bynajmniej u mnie w miescie)

 

ja wole urozmaicac...

 

to jest piękne

najbardziej to dźwięk silnika

na 2 miejscu moich super hiper wymarzonych maszynek poza wszelkiej masci mustangami jest dodge charger reszta się zmienia...

 

wiem jedno... Mustang zawsze zostanie numerem 1 :D

p.s. mam 94% szans na wylosowanie :D a nóz (bez widelca) się poszczęści XD

 

to tyle jeśli chodzi o moje hobby oprocz modelarstwa :D :lol2: ;D

p.s. w Stangu nie jest wcale aż tak mało miejsca... to sprawia tylko takie wrażenie bo nadwozie coupe albo fastback

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "pakowania" no to się nie wypowiem, daleko mi do jakiejkolwiek aktywności jako kulturysta. Niestety to się nazywa uwarunkowania biologiczne. Z resztą jak będę chciał nosa utrzeć to nie potrzebuje bić ...

 

Co do akwarium to dlaczego nie pobawisz się w holenderskie jak juz masz takie warunki ?

ja to robię po to aby dobrze wyglądać. Co do bicia się to jest ostatnia rzecz która przyszła mi do głowy. A co do uwarunkowania biologicznego to sie z tobą w 100% zgodzę.

 

Nergal - o co chodzi?? nie zbyt rozumiem :?:

 

Meteor - Mięsień piwny trenuję codziennie przed telewizorem. Aż ostatnio mam zakwasy :lol2:

 

 

Edit: aaa, sory Nergal już łapie :lol2:

 

Edit2: ja nie jestem dresem !!! nie jestem z pokolenia JP na 100% :evil: . Nie każdy kto ćwiczy musi być od razu dresem :faja:

 

Edit3 : AAA jeszcze football flagowy, lecz coraz bardziej on mnie irytuje bo u nas w białym to jest dopiero amatorka. Trener przychodzi jak chce, hali nie mamy, lecz faktem jest że dla "flagówki" zajęcia są za darmo :mrgreen: więc nie można się cudów spodziewać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu u mnie rodzina to raczej patyki, sam cale życie ważyłem 60-65kg przy 188cm ... Teraz mi sie zebrało do 75 ale to ze względu na nieregularne odżywianie i hektolitry :wink:

 

Co do mustangów to ja wam pokaże to

 

http://www.seriouswheels.com/pics-1970-1979/1970-Plymouth-Cuda-ro-fa-sy-1152x864.jpg

 

http://www.autogaleria.pl/tapety/img/chevrolet/chevrolet_camaro_rally_ss_1968_01_s.jpg

 

To są pokrewne dość samochody i uważam że są ładniejsze :P Chociaż nadal wole chargera ale to nie ta klasa samochodów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muzykuję, choć powinienem raczej napisać w czasie przeszłym: muzykowałem. Gdy brak jest czasu, dokonuje się wyboru - wygrała pierwsza miłość, czyli modelarstwo :D .

Cały czas mam jednak nadzieję, że w końcu znajdę czas na obie pasje.

 

Na razie na półce pozostało mi kilkanaście płyt, na których się udzielałem - na niektórych grałem lub komponowałem, na innych są moje remixy. Z ciekawostek, to grałem w jednym z pierwszych polskich zespołów rapowych Radio TNT oraz byłem członkiem pierwszego, legendarnego składu Indios Bravos, a kompletnie z innej beczki, to brzdąkałem na gitarze na płycie K. Krawczyka "To, co w życiu ważne". A co! :D .

 

Próbkę mojej radosnej twórczości pod nazwą State of Sound możecie znaleźć tutaj:

http://www.myspace.com/stateofsoundrmx

- ale zapewne to wiecie, bo mam tę stronę w stopce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do "pakowania" no to się nie wypowiem, daleko mi do jakiejkolwiek aktywności jako kulturysta. Niestety to się nazywa uwarunkowania biologiczne. Z resztą jak będę chciał nosa utrzeć to nie potrzebuje bić ...

A co piernik do wiatraka??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.