Skocz do zawartości

inne hobby


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja oprócz modelarstwa mam masę innych zainteresowań, ale w zasadzie tylko na jedno poświęcam sporo czasu (chociaż wiadomo, u mnie modele zawsze na drugim miejscu, zaraz po Dziewczynie ;) ).

Więc na trzecim miejscu jest to:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

A tak to wygląda "in movement". Kolega kręcił to zjeżdżając na znalezionym kawałku zderzaka ;D

 

A co można o tym jednym kółku powiedzieć?

Na pewno to, że jest to genialny środek transportu o mieście (bardzo kompaktowy), daje niesamowitą frajdę i jest świetnym ćwiczeniem :)

Polecam wszystkim, chociaż wiem, że to uchodzi za tak ekstremalne, że mało kto spróbuje.

A szkoda, bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś z forum może interesuje się birofilistyką a dokładniej kapslami?

Mam koło 200 sztuk różnych z Polski i kilka z zagranicy mi są niepotrzebne a może znajdzie się kilka cenniejszych to bym puścił w świat na allegro :)

Chodzi konkretnie aby ktoś "rzucił okiem" na kolekcje i zobaczył czy jest coś wartościowego czy sam szmelc :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.