Skocz do zawartości

inne hobby


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie, moment! Waszym hobby są samochody, czy marzenia o nich? Długo tak się będziecie przekomarzać? :shock:

hehe z malego ot zrobilo sie duze ot :D ale co tam :D jeszcze troszke:D

 

 

wiedzialem Ertman ze dasz filmiki jak to dodge pokonuje mustanga czy cos:D ale ja jednak zostane przy swoim :D mam nadzieje ze obaj spełnimy marzenia i przyjedziemy na jakies prywatne spotkanie musclecar lub ride'n'roll :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem zdjęcia moich figurek FT.

 

Dołączona grafika

 

Trumienka i Śmierć to weteranki, nie jedną śrucinkę połknęły. :wink: Sierżant Czopek jest na razie prawiczkiem. To najnowsza figurka. Malowanie się stopniowo niszczy pod ostrzałem, ale można zawsze je odmalowac. :wink:

 

Dla laików. Figurki FT, to Oficjalne cele w konkurencji "Field Target" i jej pochodnych.

Są tak skonstruowane, że tylko trafienie w środkowy otwór (tzw. Kill Zone) składa figurkę.

Po pociągnięciu za sznurek, figurka "wstaje". Samą figurkę stawia się na odpowiednim dystansie i przybija śledziami do namiotów, żeby się nie przesuwała.

KZ ma zwykle 40mm i jest to wymiar dla dystansu ok. 50m. Na bliższe dystanse stosuje się mniejsze KZ, zakładając odpowiednie przesłony pierścieniowe.

 

Oficjalne figurki mają kształy zwierząt - Określony gatunek, na określony dystans.

To taka tradycja. 100 lat temu, cele bywały żywe, dziś jest bardziej humanitarnie. :wink:

 

Tego typu figurki jak moje, to coś w rodzaju modelarskich "dziwolongów" np. Czarownicy na miotle. :wink:

 

Mam nadzieję, że się podobają.

Trumienka i Śmierć, wystąpiły kiedyś na zawodach dla młodzieży szkolnej z pewnej szkoły z okazji dnia sportu. Cały dzień miały wielkie powodzenie, szczególnie śmierć, bo jej nawet zbicie farby nie przeszkadzało cieszyć oko. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z spełnieniem marzenia o Chargerze polega na tym że kosztuje tyle co 50m2 mieszkanie w moim mieście [miedzy 50 a 150tys PLN w zależności od wersji i stanu samochodu]... No i Robert mam nadzieje że marzy o szeregowym mustangu a nie GT500 rocznik 67 bo to już by apartament w stolicy kupić można było o ile ktoś zdecydowałby się go sprzedać :wink:

 

Hobby to modele, takie samochody to marzenia na razie ...

 

Chociaż ciekawym hobby jest marzenie i związane z nim planowanie, nie kosztuje nic poza czasem.

 

Hobby może być "trucie dupy" - jako ojciec tej nowej nauki moge udzielić kilku lekcji jak robić to skutecznie.

 

Lubię dyskutować na tematy które mnie interesują a jest ich może nie wiele ale za to moge o nich długo mówić ale i tez słuchać.

 

Też bym pyknął sobie akwarium ale na to też potrzeba i miejsca i kasy bo już przerabiałem małe zbiorniki, teraz jak usiądę to co najmniej do 1000L ale raczej w holendrze niż w rafie ...

 

Poza tym jak ktos obserwuje hydepark to widział moje "gry figurkowe" ale to nadal na modelach się opiera ...

 

Na pewno dopiszę tutaj filmy animowane [nie avatara tylko animowane], czyli WG, disney, pixar, filmy krótko metrażowe. Może tutaj dodam jeszcze jako wrażenia wzrokowe kabarety i "kino amatorskie" z naciskiem na nonsens - patrz ZF Skurcz i Kartony B. Walaszka

 

Oddzielnym tematem - hobby jest muzyka i to co się wokół nie kręci chociaż wolę starsze formacje albo te które nie wychodzą poza określany ramy - krótko, wsciekle, szybko i głośno, czasami z głebszym przekazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buwi777, Rachunkowość. :wink: , a raczej jej początki : bilans , zaksięgowanie , otwieranie kont , zamykanie kont ...... jednym słowem łatwo nie jest hehe :) .

Zrób bilans metodą kasową a potem porównaj z bilansem zrobionym metodą kalkulacyjną z dwoma metodami amortyzacji - liniową i progresywną - to wtedy pogadamy co jest trudne. :devil: :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecałem zdjęcia moich figurek FT.

Rewelwcja :mrgreen:

Też trochę sztrzelam z wiatrówki, ale takich celów FT jeszcze nie widziałem :!:

Ja mam poczciwego Hatsana 55 po full tuningu (sprzężyna, uszczelki tłoka, prowadnica i nawet tłumik...) Ale i tak ma spust twardy jak fix...Ty pewnie strzelasz z PCP 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim hobby oczywiście poza modelarstwem jest:

 

KOLARSTWO (na tym zdjęciu jestem na maratonie z cyklu Mazovia MTB)

 

Dołączona grafika

 

FOTOGRAFIA

 

Dołączona grafika

 

Sport zwany LANDKITING-iem (na tym zdjęciu odmiana zimowa SNOWKITING)

 

Dołączona grafika

i film przedstawiający co to jest http://vimeo.com/5138201 z moim udziałem w roli głównej ;D

 

Więc ja nie mogę powiedzieć że się nudzę :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090714/MOTO/874145153

 

:shock:

 

Zaczynam chyba składać kase, ten samochód może nie najbardziej ekonomiczy czy też komfortowy ma gwarancje na dostępność względnie tanich części a do tego jak widzimy potrafi działać bez problemów 30 lat o ile trafimy na dobrą zmianę w fabryce :wink: Jeszcze co by w combi był to bym sie nawet nie zastanawiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.