Skocz do zawartości

inne hobby


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

Co ma tężyzna fizyczna do bicia hmm... Może jako amator w sprawach rozwoju mięśni [może poza piwnym] nie bedę dalej ciągnął tematu. Wole nawracać ludzi na ładne samochody a nie jakieś tam a tfu mustangi które robią karierę właściwie nie wiadomo czemu ? Nie dałem ani jednego linku do mustanga :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co ma tężyzna fizyczna do bicia hmm... Może jako amator w sprawach rozwoju mięśni [może poza piwnym] nie bedę dalej ciągnął tematu. Wole nawracać ludzi na ładne samochody a nie jakieś tam a tfu mustangi które robią karierę właściwie nie wiadomo czemu ? Nie dałem ani jednego linku do mustanga :lol:

heh sorki ale ciagle chodzi mi po glowie ten mach 1, jedyny mustang ktorego nie lubie a wszedzie go widze...:D jak to nie mach 1 to fajny XD mozna to tak ująć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładziu a czego to się nie przyznałeś że grywałeś w Kubusiem Wojewódzkim ;)

 

Już wiem gdzie Ładziak nauczył się tak dobrze odgryzać jak w SB :P

 

A ja poza modelarstwem to interesuję się:

- informatyka (jakieś osiągnięcia w konkursach też się pojawiły :) )

 

- pirotechnika to od zawsze (kiedyś z kuzynem mieliśmy mały wypadek przy pracy... została po nim piękna wypalona dziura w stole na podwórku, dobrze że to było na dworze, wstawił bym filmiki z udziałem naszych dzieł ale niestety już nie mam :( )

 

-no i pływanie... niestety basen pod nosem mi zamknęli ... i już mają ok. 2 miesiące poślizgu w otwarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego modelarstwo jest najlepszym hobby ?

 

 

I po co szukać dalej ...

Ta konstrukcja zaraz odleci :D

 

A to i ja się pochwalę !

 

Jeśli można nazwać to hobby, to dla mnie jest nim terrarystyka. Zaraz obok łóżka mam olbrzymie terraria które własnoręcznie wykonałem i ozdobiłem ! A mam w nich: parkę kameleonów Jemeńskich, 3 samce i 1 samca gekona Lamparciego, 2 agamy Brodate i węża amurskiego który czeka aktualnie na większe mieszkanko. Oprócz tego w pokoju mam 1k świerszczy, rybki i psa :)

Jeżeli kogoś interesuje, bardzo chętnie wrzucę zdjęcia i się pochwale :P

 

Poza tym, z 4-6 lat wędkuję z z zapałem i trochę tego sprzętu już się też nazbierało.

Modelarstwem zajmuję się najkrócej i nie potrafiłbym stwierdzić które z powyższych jest główniejsze albo lepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d.z.i.q, nie ma co sie irytować. Każdy zna ertman_176 i jego ironie w postach:)

 

A ja osobiście lubię swój zawód:P(chyba jestem pierwszy który to napisał:P ) ale hobby to nie nazwe:D Lubie sportowe autka. No i czytanie forum można nazwać hobby bo zajmuje mi większość czasu który spędzam przy komputerze:) A jedyne co mnie pochłania co z całym sercem mogę nazwać pasją jest oczywiście modelarstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.