Skocz do zawartości

inne hobby


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

witam pasionatów modelarstwa pytanie jakie inne hobby was rajcuje ja sie przyznam i to bez bicia samochody o dużej mocy 8) posiadam vw golfa 3 vr6 :jupi: w remącie moc 180km po tuningu ok 270km mam nadzieje ze się skończy na apexi :roll: lub bi turbo ok 580ps :devil: filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

seks 8)

Widać po sposobie łysienia :devil:

 

Lubię sobie popykać z wiatrówki.

Jak słonko w :ass: grzeje, lubię pokręcić się na rowerze.

Lubię wysokość, ale to zaspokajam w pracy, na podnośniku koszowym. Fajnie się buja na pełnym pułapie. :mrgreen:

Lubię modele redukcyjne, choć aktualnie tego hobby nie uprawiam, ale ostatnio zaczynam się łapać na tym, że patrzę w sklepach na półki z modelami. :ble: Pewnie za jakiś czas się znów poddam. :lol:

Marzę o tym, by wygospodarować w końcu kasę na własnego glajta i nową licencję. :wink:

Starą zrobiłem tuż przed zmianą przepisów i nie zdążyłem spełnić warunków do przerobienia na nową. :cry:

 

A od 2 lat, straszę ptaszki pod chmurkami. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

modelarstwo :wink:

 

A jeżeli chodzi o samochody no to to co mi się marzy jest tutaj:

 

http://bi.gazeta.pl/im/1/5664/z5664891X.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=qBtrnbnFGtU&feature=related

 

A z bardziej realnych wystarczą mi dwa mercedesy sprintery [jeden paka drugi osobowy, ew. jeden osobowy z dużą przyczepa] oraz fiat panda "na zakupy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.