Skocz do zawartości

inne hobby


dawid

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co do innego hobby to motoryzacja. Mam motor JAWE 50 MUSTANG.. na niej wszytsko się zaczęło.. niedługo kupuje jakiś inny prawdopodobnie Yamahe DT 50.

A samochody to tylko

(lata 70)

Cudo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem :wink:

Moja klawiaturka dobija do kresu żywota i zaczyna gubić literki. 2 lata to i tak nieźle za sprzęt za 15zł, pod ciągłym ostrzałem wszelkich możliwych resztek organicznych i amerykańskiego płynu do odrdzewiania śrub, zwanego popularnie "Kolą". :devil:

 

A żeby nie było, to Pistolet też mam, a konkretnie dwa "gazowce", i tyleż sprzętu długiego. Z czego jeden, to tani model popularny z nad wybrzeża Morza Śródziemnego, raczej nie wart wzmianki, a drugi to prawie już 30-to letni IŻ-38 w wersji eksportowej z DDR, przemycony do nas z zachodu około Stanu Wojennego. :mrgreen:

 

Fokker? Czemu psujesz sobie oczka tym "ołówkiem"? :wink: To profanacja Sławki... :devil: Nie mów, że masz zboczenie na kiepską optykę? :rotfl:

Kup sobie przynajmniej 40-tkę. Za 200-300 zł dostaniesz coś przyzwoitego.

 

PS - Jutro, może dam zdjęcia swoich figurek FT. Sam robiłem i są lekko "nietypowe". :devil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fokker? Czemu psujesz sobie oczka tym "ołówkiem"? To profanacja Sławki... Nie mów, że masz zboczenie na kiepską optykę?

Kup sobie przynajmniej 40-tkę. Za 200-300 zł dostaniesz coś przyzwoitego.

Nie narzekam :wink:. Co do taniego sprzętu - pan w profesjonalnym zakładzie rusznikarskim odmówił zainstalowania tej lunety twierdzac, że po kilku strzałach ona się rozpadnie bo to tani badziew. Od tego czasu minęło z kilkaset wystrzałów, a optyka jak nie szwankowała tak nie szwankuje... i dobrze nam ze sobą :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interesuje się programowaniem. Zapraszam na moją stronę, mój pierwszy opublikowany program może okazać się przydatny;) Poza tym fotografia, rowerek i aikido. Tutaj widowiskowy i trochę "przyaktorzony" pokaz techniki iriminage: http://www.youtube.com/watch?v=F3NmaYu2Kvc&feature=fvst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadam vw golfa 3 vr6 :jupi: w remącie

jak ten golf jest po takim tjuningu jak ten twój remąt :] to chyba 126p da mu radę :] Chociaż słyszałem twierdzenie tyczące się Golfów i Beemek że im większy tjuning tym mniejsza inteligencja, dlatego warto zwracać uwagę na pisownie języka polskiego.

 

 

A teraz do sedna wracając, moje drugie hobby jest tu opisane na forum dokładniej ale głównie to moto-paragliding i spawanie wszelkiego rodzaju :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzykaaa :mrgreen: (ale wyłącznie jej słuchanie, a nie jej tworzenie czy też granie na instrumentach) i jeżdżenie na koncerty - przede wszystkim U2 i w miarę możliwości innych "światowych" uznanych marek .

 

Np. U2 ("tylko" 3 koncerty w ubiegłym roku + 1 zaplanowany w tym) + Alicia Keys + Coldplay + .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.